Bakım çalışması yapılmaktadır.

Bilet almak da artık internet üzerinden yapılabildiğinden dolayı her şey rayında gidiyor. Samsun otobüs bileti ne kadar şeklinde bir arama yaparak kolayca otobüs bileti alabiliyorsunuz.

Eskiden şehirlerarası yolların durumunun iyi olmaması bunun yanında otobüslerin de yeterince modern ve nitelikli olmaması nedeni ile yolculuklar uzar da uzardı. Günümüzde yeni yol projelerinin tek tek hayata geçirilmesi ve yeni model otobüslerin firmaların araç filolarına dahil olması ile birlikte yolculuklar kısalmış durumda. Yolculuk sırasında internet ya da TV gibi imkanlara sahip olmak da yolculukların sıkıcı olmasını engelliyor. Bilet almak da artık internet üzerinden yapılabildiğinden dolayı her şey rayında gidiyor. Samsun otobüs bileti ne kadar şeklinde bir arama yaparak kolayca otobüs bileti alabiliyorsunuz.Sıkılmadan Yolculuk Yapmak İçin Otobüsler Birebir

Araçların son teknolojiler ile donatılmış olması yolcuların keyifli yolculuklar yaşayabilmesini sağlamış durumda. Artık yolculuk yapacaksanız dizi keyfinizden olmuyorsunuz. Evinizde ne varsa otobüslerde de olduğundan dolayı en keyifli yolculuklar çok kolay. Araç içinde sunulan ikramlar da cabası. Araç güzergahlarında bulunan nezih dinlenme tesisleri otobüs yolculuklarını daha hoş hale getiriyor.

İnternetin her yere girdiği günümüzde bilet almak ve yolculuk öncesi güzergah ya da otobüs bilgisi gibi verilere ulaşmak çok kolay. Mesela Samsun otobüs bileti ne kadar şeklinde bir arama yaparak firmaları karşılaştırarak bilet alabiliyorsunuz. Firmalar mobil uygulamalar ile de yanınızda. İstediğiniz firmanın mobil uygulamasını kurarak birkaç basit adım ile otobüs bileti alabiliyorsunuz.


Yolculuğun En Keyifli Halini Bizim İle Yaşayın

Metro turizm olarak yolculuğun en keyifli halini sunmaktayız. Son model araçlar ile takviye edilmiş olan araç filomuz hem güvenli hem de keyifli bir araç yolculuğu sunuyor. Üstelik araç içi imkanlarımız ile de sizlere zevkli bir yolculuk vaat ediyoruz. Uzun yolları sıkılmadan ve yorulmadan kat edebilmek için yenilenen araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

Yolculuk dışında da hizmetlerimiz devam ediyor. Passenger kart uygulamamız ile alışverişlerinizde kazanç ve indirimler elde edebiliyorsunuz. Üniversite öğrencilerine özel olarak düşündüğümüz kartımız ile öğrencilere avantajlar sağlıyoruz. İnternet sitemiz sayesinde yolcu bileti almak ve sorgulamak da çok kolay. Örneğin Samsun otobüs bileti ne kadar şeklinde bir arama yaparak en uygun fiyatlara sitemizde ulaşabiliyorsunuz.