Bakım çalışması yapılmaktadır.

Firma seçimi konusunda da sizlere destek olduğumuza göre bundan bir sonraki aşama otobüs bileti sorgulama olacaktır.

Seyahat tarihiniz netleştikten sonra ilk yaptığımız işlem seyahat edeceğimiz aracı seçmek olacaktır. Eğer şehirlerarası otobüs ile yolculuk yapmaya karar verdiysek bundan sonraki ilk aşama ise mutlaka yolculuk edeceğiniz firmayı seçmek olacaktır.

1992 yılından bu yana verdiğimiz hizmet kalitesi ve yarattığımız müşteri memnuniyeti ile şehirlerarası otobüs yolculuğu denilince akıllara gelen ilk isim Metro Turizm olmaktadır. Firma seçimi konusunda da sizlere destek olduğumuza göre bundan bir sonraki aşama otobüs bileti sorgulama olacaktır.


Metro Turizm Üzerinden Otobüs Bileti Sorgulama İşlemini Nasıl Yaparım


Metro Turizm birden fazla kanal ile müşterilerinin kendisine ulaşmasına olanak sağlıyor. Otobüs bileti sorgulama için tercih edebileceğiniz kanallar aşağıdaki gibidir. Hangisi sizin için uygunsa tercih edebilir ve işlem yapabilirsiniz.

·         Metro Turizm Acenteleri: Metro Turizm acentelerinden herhangi birisini ziyaret ederek otobüs bileti sorgulayabilmeniz mümkündür. Acentede görev alan çalışma arkadaşlarımız size memnuniyetle destek olacaktır.

·         Müşteri Hizmetleri: 0850 222 34 55 numaralı telefon üzerinden müşteri hizmetlerimiz hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri 09:00-15:00 saatleri arasında, Pazar günleri de 10:00-15:00 saatleri arasında hizmet vermektedirler. Mesai saatleri içerisinde aramanız durumunda müşteri hizmetleri yetkilisi çalışma arkadaşlarımız otobüs bileti sorgulama işlemi için sizlere memnuniyetle destek olacaktır.

·         Web Sayfası üzerinde bulunan iletişim formu: Bu form sadece otobüs bileti sorgulama işleminiz için değil bizimle ilgili her türlü soru ve sorununuzda sizlere destek olmak için bulunmaktadır. Form üzerinde yer alan “Ad soyad, e-posta, telefon ve mesajınız” yazan kutucukları doğru bilgileriniz ve açıklayıcı mesajınız ile bize iletmeniz durumunda mail ya da telefon aracılığı ile sizlere dönüş yaparak bilgilendirme yapıyoruz.

·         Metro Turizm Resmi Web Sitesi: Resmi web sayfamız üzerinden giriş yapmanız durumunda ana sayfada direk karşınıza çıkacak olan online bilet kutucuğunda yer alan bilgileri doldurmanız durumunda listele diyerek istediğiniz seferi seçtikten sonra otobüs bileti sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

·         Son olarak Android telefonlarda bulunan Play Store, IOS işletim sistemine sahip telefonlarda bulunan AppStore aracılığı ile Metro Turizm uygulamamızı ücretsiz olarak telefonunuza indirebilir, bilgilerinizi doğru bir şekilde yazarak yine otobüs bileti sorgulayabilirsiniz.