Bakım çalışması yapılmaktadır.
Otobüs Bileti Kampanyaları

Otobüs Bileti Kampanyaları

Otobüs biletleri gidilecek mesafeye göre fiyat belirlenen ürünlerdir. Çünkü otobüs bileti satılırken kısa mesafeyle uzun mesafe arasındaki yol farkı da hesaplanacaktır. Ama tabii ki tek standart bu değildir. Buna ek olarak otobüslerin kalitesi ve sunulan ikramların da çoğu zaman bilet ücretine eklendiği gözlenir.


Oysa otobüs içi ikramlar ya da sunulan hizmet firmanın sorumluluğudur. Bunu insanlara dayatarak fiyatları yükseltmek olumsuz bir davranış olacaktır. Bizler bilet fiyatlarını hesaplarken olabildiğince sizlerin ceplerini düşünerek fiyatları kampanyalı otobüs bileti fiyatlarına satmaktayız.


Diğer firmalarda kampanyalı otobüs bileti adı altında belirlenen fiyatlar bizim sizlere her zaman sunmakta olduğumuz fiyatlardır. Bu nedenle otobüslerimizdeki konfor ve güvenle gideceğiniz yere ulaşma imkânınız için doğru tercihiniz olmalıyız.


Otobüs Bileti Kampanyalarına İnternet Biletleri De Dahil Mi?

Kampanyalı otobüs bileti genelde satış esnasında kampanyaya sunulan bir bilet satış sistemidir. Web sitemiz üzerinden yapılan her satışta belirli oranda bir indirimi kullanıcılarımıza sunmaktayız. Ama bir indirim ya da kampanya söz konusuysa kampanyalı fiyatın üzerinden yine aynı oranda indirim sunmakta ve bunu sizlere yaparken ne araç içi ikramlarımızdan ne de araç konforumuzdan kısmaktayız.


Biletler satılırken yalnızca sizlerin talepleri ve sefer sayıları dikkate alınır. Örneğin bayram dönemlerinde Türkiye içi hareketlilik hemen her ile aynı şekilde olduğu için her yere olabildiğince fazla sefer düzenlenir. Talep artarsa özel dönemler dışında da bir ile yapılan sefer sayısında artış olacaktır. Kampanyalar da bu doğrultuda yapılır.


Alınan bilet sayısı arttıkça kampanyalar ile sizlere daha iyi bir yolculuk keyfi sunmaya çalışırız. Ayrıca her yolculuğumuz eziyet olmaktan çıkıp eğlenceli birer toplantıya da dönüşecektir.