Bakım çalışması yapılmaktadır.

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Ordu’ya İstanbul’dan otobüs yolculuğu ortalama 14sa 25dk sürer.

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Ordu’ya İstanbul’dan otobüs yolculuğu ortalama 14sa 25dk sürer. Ordu İstanbul otobüs bileti ne kadar sorunuzun cevabını en uygun fiyat avantajlarını sunan firmamızın sisteminden öğrenebilirsiniz. İstediğiniz tarih ve saatlerde bu güzergahtaki en uygun bilet fiyatlarını firmamızda bulabilirsiniz.


Ordu’ya otobüs yolculuğunuzun konforlu ve kusursuz hizmet eşliğinde geçmesini istiyorsanız firmamızın seferlerinden seçim yapabilirsiniz. Ordu’da gezip görebileceğiniz birçok güzel yer bulunuyor. Yason Burnu, Bolaman Kalesi, Gaga Gölü, Taşbaşı Kilisesi, Ünye Kalesi gibi birçok farklı yeri Ordu’da gezebilirsiniz. En uygun otobüs biletini firmamızdan satın alarak yolculuğunuzu ekonomik ve konforlu yaşayabilirsiniz.


Ordu İstanbul Otobüs Yolculuğu Nasıldır

Firmamız Ordu İstanbul seferlerinde dinlenme araları, molalarla hizmet sunarken yolculuk boyunca ikramlarla sizi memnun etmektedir. Ordu İstanbul otobüs bileti ne kadar diye düşünüyorsanız en konforlu hizmeti en uygun fiyata sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Ordu İstanbul otobüs yolculuğunda en çok tercih edilen firma olarak kusursuz hizmetin adresi olmaya devam ediyoruz.


 Ordu İstanbul otobüs yolculuğunuzu en ucuz bilet avantajı ile yaparken memnun kalacağınız hizmet ile keyifli bir yolculuk sunuyoruz. Sizin için en uygun bileti sistemimizden arama yaparak anında bulabilir ve en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Keyifli bir seyahati en uygun fiyatla firmamızı tercih ederek yapabilirsiniz. Dilediğiniz tarih ve saati yazarak en uygun bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz.