Bakım çalışması yapılmaktadır.

Ordu İstanbul otobüs bileti Metro Turizm firmamızın ayrıcalıklı dünyası ile birlikte sizlere sunuluyor.

Ordu kentimizden İstanbul’a yapacağınız seyahatinizde Metro Turizm firmamızda bulunan araçlardan yararlanarak daha kaliteli ve güvenli bir seyahat etme şansını elde edebilirsiniz. Ordu İstanbul otobüs bileti Metro Turizm firmamızın bilet satış ofislerinden, mobil uygulama üzerinden ya da internet sitemizde bulunan online bilet alım uygulaması üzerinden alabileceğiniz biletlerdir.

Ordu İstanbul Otobüs Bileti Metro ile Rahat ve Güvenli Seyahatin Adresi

Otobüs ile yapılan seyahatlerde aracın konforlu, kaliteli, güvenli ve gerekli olan donanıma sahip olması oldukça önemlidir. Tüm bu detayların yer aldığı araçlarda yapılan yolculuklar rahat ve güvenli bir seyahat sunarken, aynı zamanda yolculuğu keyifli hale de dönüştürür.

Ordu İstanbul otobüs bileti Metro Turizm firmamızın ayrıcalıklı dünyası ile birlikte sizlere sunuluyor. Araçlarımız son sistem donanımlara sahip olduğu gibi aynı zamanda periyodik bakımları yapılan güvenli ve kaliteli araçlardan oluşmaktadır.

Sizlerin ya da sevdiklerinizin yapacakları yolculuklarda güvenli bir seyahatte yer vermeleri için her daim kendimizi geliştiren ve iyileştiren yeniliklere de imzamızı atıyoruz.

Rahat ve güvenli seyahatin adresi olan firmamız indirimli kart uygulaması ile ekonomik bilet fiyatlarımızda artı indirimden faydalanmanızı sağlayarak bütçenize ekstra katkı sağlıyor. Aynı zamanda firmamızın sunmuş olduğu kampanya uygulamalarından faydalanarak oldukça uygun fiyatlarla seyahat etme şansınızda bulunuyor.

Kolaylıkla alacağınız biletleriniz ile yapacağınız Ordu İstanbul seyahatinizin son noktasında ise sizi firmamızın servisleri karşılıyor. Şehir içine yapılan servis hizmeti ile dilediğiniz noktaya ulaşım sağlamanız da mümkün oluyor.

Yolcum Nerede Uygulaması Nedir

Metro Turizm sizin ve sevdiklerinizin güvenli bir seyahat etmelerini sağlarken aynı zamanda, “Yolcum Nerede” uygulaması ile ekstra güvenlik sağlıyor. “Yolcum Nerede” uygulaması sayesinde sevdikleriniz size ulaşım sağlayamadıkları durumlarda aracın tam olarak nerede olduğunu ve varış alanına tahmini olarak ne kadar kaldığını öğrenebiliyorlar.

“Yolcum Nerede” uygulaması sayesinde sevdiklerinizin tam olarak nerede olduklarını dilediğiniz zaman öğrenme şansınız bulunuyor. Uygulamadan yararlanmak için bilet numarasını ya da araç plaka numarasını sisteme girmeniz yeterli oluyor.

Metro Turizm internet sitesi aracılığı ile “Yolcum Nerede” uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Metro Turizm mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek de “Yolcum Nerede” uygulama sistemine giriş yapabilirsiniz.