Bakım çalışması yapılmaktadır.

Niğde otobüs biletleri ne kadar sorusuna yanıt vermeden önce Metro Turizm internet sayfası üzerinden nasıl bilet alabileceğiniz yönünde bilgi vermek istedik.

Niğde otobüs biletleri ne kadar sorusuna yanıt vermeden önce Metro Turizm internet sayfası üzerinden nasıl bilet alabileceğiniz yönünde bilgi vermek istedik.

Online bilet almak istiyorsanız aşağıda aşamalı olarak bu işlemi nasıl yapacağınız konusunda bilgi veriyoruz.

·         Metro Turizm’e ait ana sayfaya giriş yaptıktan sonra sayfanın sol tarafında bulunan kutucuğa ulaşın.

·         Tek yön ve gidiş dönüş seçenekleri bulunuyor. Sizin için hangisi uygun ise onu tercih edebilirsiniz.

·         “Nereden” bölümüne hangi şehir ya da ilçeden yolculuk yapacaksanız onu seçmelisiniz.

·         “Nereye” bölümüne ise “Niğde” ilini işaretlemelisiniz.

·         “Gidiş tarihi” ve “Dönüş tarihi” seçenekleri bulunmaktadır. Eğer yolculuğunuz tek yön ise sadece gidiş tarihini seçmeniz yeterli olacaktır. Fakat gidiş dönüş olarak yolculuk yapacaksanız bu tarihlerin ikisini de doldurmanız zorunludur.

·         Listele butonuna bastıktan sonra önünüze seferler çıkacak.


Bilet Alma İşlemi Kaç Aşamalıdır


Metro Turizm üzerinde bilet alma işlemi üç aşamadan oluşmaktadır. Yukarıda yaptığınız işlemler sonrasında Niğde otobüs biletleri ne kadar sorunuza yanıt alacağınız seferler sayfasını görüntülemiş olacaksınız.

Seferler üzerinde size uygun olanı seçtikten sonra koltuk numaranızı seçerek bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. İkinci aşamada biletinizi satın alabilmek için ödeme bilgilerinizi giriş yapmanız gerekiyor. Bileti alabileceğiniz son aşama ise işlem sonucu aşamasıdır.

Artık Niğde otobüs biletleri ne kadar sorunuza yanıt bulurken aynı zamanda nasıl bilet alacağınız konusunda da fikir sahibisiniz.