Bakım çalışması yapılmaktadır.

Çok sık seyahat edilen bu iki şehir arası Nevşehir Kayseri otobüs biletleri ile çok çeşitli saat seçeneklerimiz ve sürekli bir ulaşım ağımız mevcuttur.

Metro Turizm olarak yıllardır edindiğimiz tecrübeler sayesinde müşteri taleplerini karşılayarak ulaşım sektöründe hizmet veriyoruz. Çok sık seyahat edilen bu iki şehir arası Nevşehir Kayseri otobüs biletleri ile çok çeşitli saat seçeneklerimiz ve sürekli bir ulaşım ağımız mevcuttur.

Nevşehir, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Nevşehir’in doğusunda Kayseri, güneyinde Niğde, kuzeybatısında ise Kırşehir bulunur. Doğal güzellikleri, kültürel değerleri ve tarihi yapısıyla her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapar.

Kayseri ili de Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır ve Nevşehir, Yozgat, Sivas, Kahramanmaraş, Adana ve Niğde illeri ile de komşudur. Nevşehir ile Kayseri arası mesafe 85 kilometredir. Birbirine yakın bu iki şehir arası yolculuklar genellikle gidiş dönüş şeklinde olmaktadır.

Nevşehir Kayseri Otobüs Biletleri ile Kayseri’de İnanç Turizmi

Kayseri’nin köklü bir tarihi vardır. İnanç Turizmi açısından önemli bir yere sahiptir. Kayseri, geçmişten günümüze faklı dinlerden insanların yaşadığı ve günümüze mimari eserlerini bıraktığı bir şehrimizdir. Mevlana’nın Hocası Seyyid Burhaneddin Türbesi, Zeynel Abidin  Türbesi, Melikgazi Türbesi, müslümanlar tarafından ziyaret edilmektedir. 

Surp Kirkor Losovoriç Kilisesi ve Surp Astuadzadzin Kilisesi, Agias ve Anagiri Kiliseleri, Talas Rum Kilisesi, Yeşilhisar İlçesi Soğanlı Köyü Kaya Kiliseleri, Hristiyanlar tarafından ziyaret edilmektedir.  

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışımız

Müşterilerimizin istek ve şikayetleri doğrultusunda hizmet vermeye gayret ediyoruz. Kaliteli bir hizmet sunmak için yolcu güvenliği ve memnuniyetini esas alarak hareket ediyoruz. Yolcularımız her zaman telefon veya mail yoluyla bizlere ulaşabilirler. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile yolcularımız için her şeyin en iyisini sağlamak adına çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Hızlı ve Güvenli Yolculuk İçin Metro Turizm

Metro Turizm olarak Türkiye’nin her yerine ekonomik ve kaliteli ulaşımı sağlamaya çalışıyor ve ulaşım ağımızı sürekli genişletiyoruz. Metro Turizm kişiye özel kartları ile yolcularımız seyahatlerinde topladıkları puanlarla indirimli yolculuk fırsatlarını yakalayabiliyorlar.

Uygun fiyatlarla ve konforlu bir şekilde yolculuk etmek için web sitemizden veya şubelerimizden istediğiniz gün ve saatte Nevşehir Kayseri otobüs biletleri bulabilir, Metro Turizm ile keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.