Bakım çalışması yapılmaktadır.

İstanbul ve Edirne arasında Metro Turizmin Nevşehir İstanbul otobüs biletleri ile yolculuk edebilirsiniz.

Nevşehir İstanbul arası mesafe 735 kilometredir. Yaklaşık olarak 8-9 saatlik bir yoldur. Nevşehir’den İstanbul’a Metro Turizmin konforlu araçları ile seyahat etmek isterseniz uygun fiyatlı Nevşehir İstanbul otobüs biletleri satın alabilirsiniz. Dilerseniz firmamızın kişiye özel kartlarından alarak, yolculuklarınızda puanlar toplayıp, bilet alırken bu puanlardan yararlanabilirsiniz.

Metro Turizm, Türkiye’nin ulaşım sektöründe lider şirketi, ciro büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı açısından en büyük kara yolu taşıma şirketi konumundadır. Firma olarak, ulaşım ağlarımızı sürekli genişletmeye devam ediyoruz. Metro Turizm’in kalite ve konforu bir arada bulunduran hizmetleri ile uzun süreli yolculuklardan bile keyif alabilirsiniz.

Nevşehir İstanbul Otobüs Biletleri ile Nevşehir ve İstanbul Arası Keyifli Yolculuk

Nevşehir, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Nevşehir’in doğusunda Kayseri, güneyinde Niğde, kuzeybatısında ise Kırşehir bulunur. Doğal güzellikleri, kültürel değerleri ve tarihi yapısıyla her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapar. Nevşehir, mutlaka gezilip görülmesi gereken şehirlerimizden biridir.

Nevşehir denildiğinde ilk akla gelen yer Kapadokya’dır. Kapadokya’da Göreme Vadisi, Aşk Vadisi, Güvercinlik, Uçhisar Kalesi gibi saymakla bitmeyecek kadar çok güzel mekanlar vardır. Edirne’ye gittiğinizde bu güzel yerleri gezebilirsiniz. İstanbul ve Edirne arasında Metro Turizmin Nevşehir İstanbul otobüs biletleri ile yolculuk edebilirsiniz.

İstanbul kalabalık nüfusu ve  tarihi güzellikleri ile ulaşımın en fazla kullanıldığı şehirlerden biridir.  İstanbul, kuzeyde Karadeniz, güneyde Marmara Denizi ve ortada İstanbul Boğazı'ndan oluşur. İstabul, çok zengin bir kültüre sahip olduğu için çok çeşitli yapıları barındırır. İstanbul’u gezmek için uzun bir zamana ihtiyacınız vardır.

Metro Turizm ile Ekonomik Seyahat Edin

Firmamız, kaliteden ödün vermeden ekonomik ve konforlu bir ulaşım hizmeti veriyor. Yolcularımız istek ve şikayetlerini bildirmek için her zaman telefon veya mail yoluyla bizlere ulaşabilirler. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile yolcularımız için her şeyin en iyisini sağlamak adına çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Uzun mesafeler gözünüzü korkutmasın. Güvenilir bir firma ile seyahat ederek konforlu yolculuklar edebilirsiniz. Metro Turizmin Nevşehir İstanbul otobüs biletleri arasından istediğiniz tarihlerde bilet bulabilir, keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Biletlerinizi web sitemizden online olarak ya da şubelerimize giderek satın alabilirsiniz.