Bakım çalışması yapılmaktadır.

Nevşehir’den Ankara’ya en ekonomik ve konforlu ulaşım için Nevşehir Ankara otobüs biletleri arasından istediğiniz gün ve saatteki biletlere ulaşabilirsiniz.

Nevşehir, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ildir. Ankara ise Türkiye'nin başkenti ve en kalabalık ikinci ilidir. Nevşehir ile Ankara arası mesafe 275 kilometredir. Nevşehir’den Ankara’ya en ekonomik ve konforlu ulaşım için Nevşehir Ankara otobüs biletleri arasından istediğiniz gün ve saatteki biletlere ulaşabilirsiniz.

Metro Turizm Web sitemizden online olarak ya da şubelerimize giderek bilet satın alabilirsiniz. Kişiye özel Metro Turizm kartlarımız sayesinde yolculuklarınız ile puanlar toplayabilir, bilet alırken biriken puanlardan yararlanarak indirimli seyahat edebilirsiniz.

Nevşehir Ankara Otobüs Biletleri ile Nevşehir’in Turistik yerleri

Nevşehir denildiğinde ilk akla gelen yer Kapadokya’dır. Kapadokya İç Anadolu Bölgesi’nde, yani Türkiye’nin tam ortasında yer alıyor. Merkezi Nevşehir olan bölge, Kayseri, Kırşehir, Niğde ve Aksaray gibi illerin bazı küçük kısımlarını da kapsar. Kapadokya’da Göreme Vadisi, Aşk Vadisi, Güvercinlik, Uçhisar Kalesi gibi saymakla bitmeyecek kadar çok güzel mekanlar var.

Nevşehir’e yolunuz düşerse mutlaka görmeniz gereken yerlerden bazıları şunlardır;

·         Göreme Açık Hava Müzesi

·         Hacı Bekteşi Veli Türbesi

·         Üç Güzeller

·         Uçhisar

·         Temenni Tepesi

·         Özkonak Yeraltı Şehri

·         Kaymaklı Yeraltı Şehri

·         Hallaç Manastırı

·         El Nazar Kilisesi

·         Avanos

·         Ihlara Vadisi

·         Damat İbrahim Paşa Külliyesi

·         Nevşehir Kalesi

Ankara’dan Nevşehir’e Metro Turizmin konforlu araçları ile seyahat etmek isterseniz uygun fiyatlı Nevşehir Ankara otobüs biletleri satın alabilirsiniz.

Metro Turizm ile Mola Saatleri Güzelleşiyor

Metro Turizm olarak, yolculuğu keyifli hale dönüştürmek için anlaşmalı dinlenme tesislerimizde mola veriyoruz. Yolcularımız mola saatlerinde güzel vakit geçiriyor ve alışveriş yapma fırsatını yakalıyor. Mola saatlerimiz, yolculuk süresinin uzunluğuna göre yolcuların ihtiyaçları düşünülerek ayarlanıyor.

Metro Turizm Yılların Deneyimi ile Ulaşım Sektöründe Hizmet Ediyor

Yılların verdiği deneyim ve birikim ile ulaşım ağımızı sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz özel metro turizm kartlarımız ile her yolculuk sonrası puanlar toplayabilir, başka yolculuklarınızda bu puanlardan yararlanarak indirimli seyahat edebilirsiniz.

Metro Turizm olarak, müşteri memnuniyetini her zaman dikkate alıp, konforlu ve ekonomik ulaşım hizmetleri veriyoruz. Kaliteli, modern araçlarımız ile istediğiniz gün ve saatte Nevşehir Ankara otobüs biletleri bulabilir, keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.