Bakım çalışması yapılmaktadır.

Kayseri Ankara ucuz otobüs bileti satın almanızı sağlarken ayrıca kaliteli bir seyahat geçirmenize de destek olur.

Kayseri şehrimizden Başkentimize yapacağınız yolculukta hem konforlu hem de ekonomik ulaşım imkânından yararlanmak için Metro Turizm size yeter. Metro Turizm, Kayseri Ankara ucuz otobüs bileti satın almanızı sağlarken ayrıca kaliteli bir seyahat geçirmenize de destek olur.


Konforlu, Kaliteli ve Güvenli Seyahat

Kayseri kentimizin güzelliklerinden Ankara kentimizin tarihsel ve özel mekânlarına yapacağınız yolculuğunuzda size konforlu, kaliteli ve güvenli bir ulaşım imkânı sunuyoruz. Ankara kentimizde yapacağınız tarihi mekân ziyaretleri, Anıt Kabir ve Kuğulu Park gibi birçok gezi noktasına ulaşımınızı sağlamanın yanı sıra lezzetli yemeklerini de tatma şansınız bulunuyor.

Çıkış noktanız olan Kayseri’de varış notanız olan Ankara kentinde yapacağınız gezi ve ziyaretleriniz sonrasında geri dönüş ya da başka rotaya geçiş içinde aynı konforu firmamız sayesinde elde edebilirsiniz.


Kayseri Ankara Ucuz Otobüs Bileti ile En Ekonomik Seyahat

Ucuz Ankara Kayseri otobüs bileti ile konforlu ve kaliteli olan seyahatiniz için ekonomik bir seçim yapma avantajına ulaşabilirsiniz.

Seyahatiniz boyunca iki dinlenme tesisinde mola verme şansını elde ederek Kırşehir ve Bolu kentlerinin lezzetlerini de tatmanız mümkündür. Dinlenme tesisleri sayesinde sevdikleriniz için onlara özel olarak farklı hediyeleri de satın alabilirsiniz.

Metro Turizm online sitesinin ana sayfasında yer alan bilet alım uygulamasından faydalanarak online işleminizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz tek sefer dilerseniz gidiş dönüş biletinizi bu kanal aracılığı ile kısa sürede alabilmeniz mümkündür.

Metro Turizm seyahatlerinizde daha uygun ve indirimli fiyatlardan bilet sahibi olmak için üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olacağınız kart sayesinde tüm şehirlere yapacağınız yolculuklar için daha indirimli ve ekonomik fiyat seçimlerinden yararlanabilirsiniz. Bilet alımında firmanın şubelerine ya da iletişi bilgileri aracılığı ile de satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Yolcum Nerede

Sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini öncelik olarak edinen firmamız aynı zamanda sevdiklerinizin size ulaşım sağlayamaması durumuna karşı, “Yolcum Nerede” uygulamasına da yer açıyor.

“Yolcum Nerede” uygulamasını online sitemizden giriş yaparak kullanabilir ve araç plakası ya da bilet seri numarasını girerek sevdiklerinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Aracın varış noktasına ne kadar zaman sonra ulaşım sağlayacağı konusunda da bilgi alabilmeniz mümkündür.