Bakım çalışması yapılmaktadır.

Yukarıda sadece Kayseri Ankara otobüs bileti ne kadar sorunuzun cevabına değil yolculuk şartlarına da ulaşabilirsiniz.

Kayseri’den Ankara’ya ya da Ankara’dan Kayseri’ye gezip görme, sosyal yaşam ya da iş amacı ile seyahat ihtiyacınız olabilir. İki il arasındaki mesafe ile başlayıp Kayseri Ankara otobüs bileti ne kadar sorunuza cevap vermeden önce iki il arasında ne gibi şartlar ile yolculuk yapacağınızdan bahsedelim.

Kayseri- Ankara arası yolculuk yapmaya başlamadan önce iki il arasındaki mesafe D260 yolu üzerinden yani Kırıkkale ve Kırşehir yolu üzerinden gidilerek hesaplandığında ortalama 316 km’dir.


Yolculuk Koşulları Nelerdir

Kayseri Ankara otobüs bileti ne kadar sorunuzu yanıtlamadan önce son olarak yolculuk şartlarından da bahsetmek gerekirse,

·         İlk söylememiz gereken bilgi yolculuğun ortalama 300 dakika yani 5 saat süreceğidir.

·         Örneğin gece 23:00 itibari ile başlayan yolculuğunuz ortalama sabah saatlerinde 04:00 itibari ile sona erecektir.

·         Uzun yol seferlerinde sizleri daha rahat ettirebilmek için genel olarak süit otobüslerimizi tercih ediyoruz.

·         Varış saatlerinin hava durumuna göre ya da yoldaki trafik durumuna göre değişkenlik gösterebileceğini de hatırlatmakta fayda görüyoruz.

·         Kayseri’den Ankara’ya yola çıktığınız an itibari ile iki farklı noktada mola veriyoruz. Yine 23:00 itibari ile yola çıktığımız örneğinden ilerlemek gerekirse yolculuk başladıktan 1 saat 15 dakika sonra yani 00:15 itibari ile Metro Park Sumale Tesis üzerinde yani Kırşehir’de 30 dakikalık bir mola süremiz oluyor.

·         İkinci kez ise Bolu’nun Metro Dört Divan Tesisi üzerinde yolculuğunuz başladıktan 6 saat 10 dakika sonra yani 06:10 itibari ile 30 dakikalık bir mola daha veriyoruz. Fakat sizlerin yolculuğu Ankara itibari ile sona ereceği için aynı güzergâh üzerinden yola devam edecek olan yolcularımız için geçerli bir mola süresi olacaktır.

·         Kayseri’den yola çıkan aracımız aynı sefer ile İstanbul’a kadar gitmektedir. Bu nedenle sadece Ankara’ya varış için değil diğer iller için de bu seferi tercih etmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda bu durum Kayseri’den İstanbul’a gitmek isteyen yolcularımız için de avantajlı bir durumdur.

·         Yolculuk esnasında otobüsün uğrayacağı sefer durakları için ve bilet fiyatları internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yukarıda sadece Kayseri Ankara otobüs bileti ne kadar sorunuzun cevabına değil yolculuk şartlarına da ulaşabilirsiniz.