Bakım çalışması yapılmaktadır.

En ucuz Ankara Kayseri otobüs bileti satın almanın imkânının yanı sıra en kaliteli ve konforlu seyahati de elde edersiniz.

Kayseri’nin muhteşem güzellikleri içinden Başkent Ankara’ya yapacağınız seyahatte en uygun ve en kaliteli ulaşım hizmetini Metro Turizm ile alabilirsiniz. En ucuz Ankara Kayseri otobüs bileti satın almanın imkânının yanı sıra en kaliteli ve konforlu seyahati de elde edersiniz.

Kayseri kentimizden yapacağınız Ankara yolculuğu için biletlerinizi Metro Turizm şubelerinden, iletişim numaralarında ya da internet aracılığı ile kısa sürede satın alabilirsiniz. Güvenliğiniz ve konforunuz için geliştirilen araç kalitesinin yanı sıra sunulan birçok hizmet ile de Metro Turizm seyahati sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Kayseri Ankara En Ucuz Otobüs Bileti ile Güvenli ve Ekonomik Seyahatin Adresi

Kayseri Ankara en ucuz otobüs bileti seçiminizde Metro Turizm’den yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile yapacağınız yolculukta Kırşehir ve Bolu’da dinlenme imkânına ulaşıp bu beldelerin lezzetlerini de tatma şansını yakalayabilirsiniz.

Seyahatiniz boyunca sevdiklerinizin size ulaşım sağlayamaması durumu için “Yolcum Nerede” uygulamasına da yer veriliyor. Güvenliğiniz ve konforunuz için gerekli olan her şeyin sağlandığı ulaşım araçlarında yapacağınız 330 dakikalık yolculuğun sonunda Başkent Ankara içine de servis hizmetinden yararlanarak ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.

Online Bilet Satışı

Metro Turizm adresinde ana sayfada yer alan online bilet satış uygulamasından tek sefer ya da gidiş dönüş biletinizi anında temin edebilme şansınız bulunuyor. Dilediğiniz tarih için belirlenen seferler içinde seçimlerinizi yaparak biletinizi anında alabilirsiniz.

İletişim bilgileri ve WhatsApp kanalları aracılığı ile aklınıza takılan sorular hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden edinmeniz de mümkündür.

Kayseri şehrimizden Ankara ilimize yapacağınız seyahatinizde Metro Turizm internet sitesinden kalkış saatinin yanı sıra tahmini varış saatlerinizi de öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra dinleme tesisleri, durak seferleri ve araç ile ilgili olarak tüm bilgileri de online bilet alımı sırasında edinebilirsiniz.

Online bilet alımı sırasında Metro Turizm firmamız tarafından sizlere sunulan kampanya detaylarını öğrenebilir ve uygun olan kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

Dilerseniz üyelik işlemine başvurarak edineceğiniz kart sayesinde ulaşım seferlerinizde indirimli bilet edinme avantajını da elde edebilirsiniz. Sizin ve sevdiklerinizi güvenli ulaşımını sağlamayı görev edinen firmamız ayrıca uygun bilet satışı ile de size destek oluyor.