Bakım çalışması yapılmaktadır.

Metro Turizm sayesinde Karadeniz’in iki güzel şehri arasında Kastamonu Samsun otobüs biletleri ile seyahat edebilirsiniz.

Metro Turizm sayesinde Karadeniz’in iki güzel şehri arasında Kastamonu Samsun otobüs biletleri ile seyahat edebilirsiniz. Uygun fiyatlı yolculuk etmek isteyen herkes Metro Turizm kişiye özel kartlarından yararlanabilir. Her yolculuk sonrasında kart içerisinde biriken puanlar, biletleri indirimli fiyatlara almanızı sağlar.

Samsun ve Kastamonu ülkemizin güzel şehirlerindendir. Gezilecek, görülecek çok yerleri vardır. Birbirine çok da uzak olmayan bu iki şehir arasında keyifli yolculuklar yapabilir, etrafınızdaki doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz. Dilerseniz gidiş dönüş bilet alarak daha uygun fiyatlara bilet sahibi olabilirsiniz.

Kastamonu Samsun Otobüs Biletleri ile Yola Çıkmaktan Yorulanlara Konforlu Seyahat İmkânı

Yıllardır karayolu ulaşımında hizmet veren firmamız, güvenli ve kaliteli yolculuk etmenize yardımcı oluyor. Hayatınızın büyük bir kısmı seyahat etmek ile geçiyorsa ve artık bu bir çile haline dönüştüyse sizi yormayan bir yolculuk fırsatı sunuyoruz. Rahatlıkla yolculuk edebileceğiniz konforlu araçlarımız sayesinde seyahat etmekten keyif alacaksınız.

Metro Turizm ile bir defa yolculuk ettiğiniz zaman daha sonraki yolculuklarınızda da firmamızı tercih edeceğinize inanıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem vererek, her daim yolcularımızın güvenliğini ve konforunu sağlamayı hedefliyoruz.

Keyif Dolu Karadeniz Yolculuğuna Hazır Olun

Karadeniz yolculukları sırasında yeşil ve mavinin muhteşem uyumunu izleyerek seyahat edebiliyorsunuz. Yolculuk için gündüz saatlerini tercih ederseniz manzarayı daha güzel görebilirsiniz. Kastamonu’da Samsun’a giderken birçok doğal güzelliğe şahit olabilirsiniz.

Kastamonu, Türkiye'nin kuzeyinde, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan ildir. Sinop, Çorum, Çankırı, Karabük ve Bartın illeri ile komşudur. Kastamonu Samsun arası mesafe 290 kilometredir.

Samsun’a vardığınızda Bandırma Vapuru’nu ziyaret edebilir, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’ni, Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu’nu ve daha fazlasını gezebilirsiniz. Samsun’un ilk yerleşim yeri olan Aminos Tepesi’ni de gezmenizi öneririz. Samsun’un en güzel manzarasını orada görebilirsiniz.

Metro Turizmle Her Yere Uygun Fiyatla Ulaşın

Metro Turizm web sitesinden online olarak bütçenize uygun fiyatlarla bilet satın alabilirsiniz. Firmamızın şubelerine giderek de istediğiniz biletlere ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla ve konforlu bir şekilde yolculuk etmek için istediğiniz gün ve saatlerde Kastamonu Samsun otobüs biletleri bulabilir, Metro Turizm ile keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.