Bakım çalışması yapılmaktadır.

Karabük Antalya otobüs bileti alarak yapılacak otobüs yolculukları ise 8 sat 25 dakika civarında sürüyor.

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ile Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük şehirleri arasındaki mesafe 685 km. Karabük Antalya otobüs bileti alarak yapılacak otobüs yolculukları ise 8 sat 25 dakika civarında sürüyor. Karadeniz’den Akdeniz’e doğru yapılan Karabük Antalya yolculuğu için en ekonomik fiyatlı Karabük Antalya otobüs bileti seçimini yapmak artık çok kolay.

Bu güzergahta düzenlenen otobüs seferlerinin saatlerine, en uygun fiyat seçeneklerine Metro Turizm fiyat-zaman-güzergah-tarife bilgisi sayfasından ulaşılabilir.

Karabük Antalya otobüs bileti fiyatlarında indirimli fiyat seçenekleri arasından kolaylıkla tercih yapılabilir. Cep telefonu ile istenilen her yerden online olarak Karabük Antalya otobüs bileti alınabilir.


Karabük Antalya Arasında Otobüs Yolculuğu

Sekiz saatten fazla süren Karabük Antalya otobüs yolculuğunda konfor oldukça önemli. Karabük Antalya arasında otobüsle seyahat ederken yolcuların her detayda memnun olmaları gerekiyor.

Metro Turizm yolcuları her daim bu konforu ve kaliteyi yaşayabiliyor. Karabük Antalya otobüs bileti alırken de yolculuk esnasında da Metro yolcuları kusursuz hizmet alıyor.

Otobüs yolculuğu süresince yolcuların konforunu sağlayacak tüm hizmet sunuluyor. Yolcular koltuk arkası eğlence sistemleri ve çeşitli ikramlarla keyifli seyahat etmenin keyfini çıkarıyor.

Karabük Antalya otobüs bileti tercihini Metro’dan yapan herkes hem fiyat hem de konfor konusunda memnun kalacakları hizmet alıyor. Yolculuk süresince çeşitli noktalarda molalar veriliyor.  Karabük Antalya otobüs bileti alan yolcuların istek ve ihtiyaçlarına cevap veren kaliteli hizmet sunuluyor.


Karabük Antalya Otobüs Bileti Fiyatlarında En İyi Seçenek

Onlarca firma ve bilet fiyatı arasında dolaşıp yorulmadan en iyi fiyata kolaylıkla ulaşmak mümkün. Metro Turizm Karabük Antalya otobüs bileti fiyatlarında en cazip fiyat seçeneklerini sunuyor. Artı indirimler, özel kampanyalar, müşteri ayrıcalıkları ile fiyatlar her zaman en uygun Metro’da oluyor.

Bu güzergahta yapacağınız yolculuklar için istediğiniz tarih ve saatlerde en cazip fiyat seçeneklerini tek tıkla görüntüleyebilirsiniz. Karabük Antalya otobüs bileti alırken online olarak işlem yapabilir en iyi fiyat seçeneğine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Metro Turizm online bilet sekmesinden birkaç saniyede fiyatı en uygun bileti bulabilirsiniz. Karabük Antalya otobüs bileti için cep telefonunuzdan Metro online bilet alma hizmetini kullanabilirsiniz.