Bakım çalışması yapılmaktadır.

Dondurması, biberi ve tarhanası ile ünlü ilimiz Kahramanmaraş, Kurtuluş Savaşımızın başladığı yer olma sebebi ile de çok özel bir konuma sahiptir.

Dondurması, biberi ve tarhanası ile ünlü ilimiz Kahramanmaraş, Kurtuluş Savaşımızın başladığı yer olma sebebi ile de çok özel bir konuma sahiptir. Ayrıca TBMM tarafından il olarak istiklal madalyası verilen tek il olma özelliği ile de yeri hepimize çok ayrıdır.

 


Ünlü seyyah Evliya Çelebi’nin yazdığı Seyahatname isimli eserinde de Kahramanmaraş hakkında çok özel sözler söylemiştir. Özellikle girişimcileri kendine çeken Kahramanmaraş, ekonomik ve kültürel yapısı ile de her yıl çok fazla ziyaretçiyi ağırlar. Bu sebepledir ki otobüs firmaları Kahramanmaraş otobüs bileti ne kadar sorusuna alışmışlardır.

 


Metro Turizm olarak bu özel ilimize de düzenli seferlerimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin neresinden olursa olsun Kahramanmaraş’a rahat ve güvenli bir Metro Turizm aracımız size hizmet verecektir. Seyahatlerinizin rahat ve güvenli geçmesi için çalışan firmamız hem ekipman hem de insan kaynağı açısından sürekli kendini yenileyerek yolumuza devam etmekteyiz.

 


Tüm Türkiye’ye yayılmış etkin seyahat ağımız ile yüzlerce yere binlerce sefer düzenliyoruz. Uygun fiyat politikamız ile yolu Kahramanmaraş’a düşen ve Kahramanmaraş otobüs bileti ne kadar diye soran herkes için en uygun firma olarak gösteriliyoruz.

 


Her zaman uygun fiyat politikası ile yolcularımızın yanında olduk. Otobüs ile ulaşım konusunda öncü bir firma olmanın haklı gururunu da yaşamaktayız. Bizimle seyahat etmek her zaman özel olmuştur ve olacaktır. Eğer Kahramanmaraş’a hızlı ve güvenli bir şekilde gitmeniz gerekir ise sizi acentelerimize Kahramanmaraş otobüs bileti ne kadar diye sormak için bekliyoruz.