Bakım çalışması yapılmaktadır.
İzmit Ankara Otobüs Bileti

İzmit Ankara Otobüs Bileti Fiyatları

Aklınızda olan yer her neresiyse sizleri oraya güvenli bir şekilde ulaştırmak ve bu yolculuğu sizler adına unutulmaz kılmak adına elimizden geleni yapıyoruz. İşte bazen sevdiklerinize kavuşmak, bazen ise eve ya da işe dönüş amacıyla yaptığınız yolculuklarda yanınızda olabilmek en büyük amacımız. Bu anlamda en sık tercih edilen rotalardan bir tanesi de İzmit Ankara arası. Bir tarafta güzel Türkiye'nin güzel başkenti Ankara, diğer yanda ise Türkiye'nin en önemli sanayi ve iş merkezlerinden bir tanesi olan İzmit... Bu güzergahta her gün çok sayıda seferi karşılıklı olarak icra ediyoruz.
Unutulmaz Bir Yolculuk Deneyimi


İzmit Ankara güzergahında sizlere çok daha konforlu bir yolculuk sunabilmek adına da 2+1 koltuk düzenine sahip araçlarımızın yanı sıra sizleri evinizde gibi hissettirecek yeni ve konforlu otobüslerimizi hizmetinize sunuyoruz. Otobüs kaptanlarımız ve kabin memurlarımız başta olmak üzere tüm firma personelimizi de sizlerin çok daha keyifli ve çok daha güvenli bir yolculuk geçirmesi adına özenle seçiyor ve hizmetinize atıyoruz. Böylece Metro Turizm ayrıcalığını yaşayarak deneyimleme imkanı da elde etmiş oluyorsunuz.
İzmit Ankara Otobüs Bileti Almak İçin Mobil Uygulamayı Kullanmak Çok Kolay


Otobüs biletlerinizi almak da Metro Turizm ile artık son derece kolay. Üstelik bunun için yapmanız gereken tek şey Metro Turizm uygulamasını indirmek. Bu uygulama sayesinde hem biletlerinizi bulunduğunuz her yerden satın alabilir hem de ödemenizi tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizlere özel kampanyalarımızın tamamını da mobil uygulamamızda görebilirsiniz. Android ve IOS başta olmak üzere her türlü platformda bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu sayede İzmit Ankara otobüs bileti işlemlerinizin her türlüsünü gerçekleştirebilirsiniz.
    Zamandan Tasarruf Etmek İsteyenlerin Tercihi


Yolculuklarınız sırasında sizlere zaman kazandırmayı başlıca amaç olarak    belirlemiş durumdayız. Sizlere zaman kazandırabilmek adına vakit kaybını    neredeyse sıfıra indiren CIP servislerimiz ile de hizmetinizdeyiz. Gerek rahat ve    geniş koltukları, gerek zaman tasarrufuna imkan tanıması ve gerekse araç    içerisindeki özel ikramları ile bu yolcuğu sizler de çok seveceksiniz. Ayrıca yolculuklarınızda dinlenmek icap ettiğinde her daim sizler için özenle seçtiğimiz ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek olan dinlenme tesislerini belirliyoruz.