Bakım çalışması yapılmaktadır.

İzmir otobüs bileti ne kadar sorusuna farklı cevaplar verebilmek mümkündür. Çünkü hemen hemen Türkiye’nin her köşesinden bu güzel kente ziyaretçi akını vardır.

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olan İzmir birçok özelliği nedeni ile seyahat için tercih edilmektedir. İzmir otobüs bileti ne kadar sorusuna farklı cevaplar verebilmek mümkündür. Çünkü hemen hemen Türkiye’nin her köşesinden bu güzel kente ziyaretçi akını vardır. Bundan dolayı da birçok otobüs firması İzmir’e seferler düzenlemekte ve farklı ekonomik sınıflar için hizmet sunmaktadırlar. Hizmetlerde farklılıkların olması doğal olarak sunulan otobüs bileti fiyatlarına da yansımaktadır. İzmir’e seferler düzenleyen bazı firmaların bilet fiyatları şöyledir;

İzmir’den Kalkış Yapan Otobüs Bilet Fiyatları

İzmir-İstanbul arası seferin bilet fiyatı 60 TL, İzmir-Antalya arası seferin bilet fiyatı 55 TL, İzmir-Ankara arası seferin bilet fiyatı 50 TL, İzmir-Konya arası seferin bilet fiyatı 40 TL, İzmir-Adana arası seferin bilet fiyatı 60 TL, İzmir-Denizli arası seferin bilet fiyatı 22 TL, İzmir-Eskişehir arası seferin bilet fiyatı 60 TL şeklinde ücretlendirilmektedir.

Varış Noktası İzmir Olan Otobüs Bilet Fiyatları

İstanbul-İzmir arası seferin bilet fiyatı 65 TL, Ankara-İzmir arası seferin bilet fiyatı 50 TL, Eskişehir-İzmir arası seferin bilet fiyatı 60 TL, Aydın-İzmir arası seferin bilet fiyatı 14 TL, Denizli-İzmir arası seferin bilet fiyatı 22 TL olarak ücretlendiriliyor.

İzmir otobüs bileti ne kadar yukarıda verilen en fazla tercih edilen seferler verilmiştir. Verilen otobüs bilet fiyatları otobüs firmalarının son bir haftalık sürede belirlemiş oldukları fiyatlardır. Güncel fiyatlar için lütfen sitede verilen bilgileri takip edin. Biletinizi internet üzerinden almanız sizin için evinizin konforundan vazgeçmeden işinizi görebilme avantajı sağlamakla kalmaz zaman tasarrufu da sağlar.

İzmir’e otobüs bileti almadan önce İzmir’de nerede kalacağınızı belirlemek, nereleri görmeniz gerektiğini bilmek gibi seyahat detayları dışında seyahat sırasında rahat olmanız için gerekli detayları da düşünmeniz gerek. Sitemizden bu konularda bilgi edinebilir konforlu bir seyahat için gerekli olanları belirleyebilirsiniz. Örneğin firmanın servis hizmeti sunduğu güzergahları bilmek gibi.  İzmir otobüs bileti ne kadar öğrendikten sonra yapmanız gereken tek şey seyahat öncesi ve sırasında detayları belirlemek olacaktır. Bunun için de kendinize uygun bir plan hazırlayabilmelisiniz.