Bakım çalışması yapılmaktadır.

İzmir Ankara otobüs bileti ne kadar sorusuna yanıt almak, bilet satın almak veya hizmetlerimiz hakkında sorularınıza yanıt almak için 08502223455 numaralı destek hattımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin iki büyük şehri olan İzmir ve Ankara, yıl içinde çok fazla kişiyi ağırlamaktadır. Özellikle başkent Ankara’ya sürekli ziyaretçi akışı vardır.

İzmir’e yolculuk yapacak kişilerin mutlaka yapması gereken şeylerin başında şunlar gelmektedir: Boyoz ve yumurta yemek, Alsancak Kordon’da çimlerde oturmak, Kemeraltı Çarşısı’nı gezip, Kızlarağası Hanında kumda kahve içmek, Saat Kulesini, Tarihi Asansör’ü görmek ve Karşıyaka çarşısında dolaşmaktır.

Ankara’da yapılabilecek şeylerin başında ise; Anıtkabir’i ziyaret etmek, Hamamönü’ne gitmek, Ulucanlar Cezaevi Müzesi, Ankara Kalesi’ni görmek, Kuğulu Park’ta huzurlu bir mola vermek gelebilir.

İzmir’den Ankara’ya ya da Ankara’dan İzmir’e ulaşmak isteyen kişiler ise genellikle otobüs yolculuğunu tercih etmektedirler. Bunun sebebi hem İzmir Ankara otobüs bileti ne kadar sorusunun yanıtının yolculara hesaplı gelmesi hem de konforlu yolculuk imkanın sağlanmasıdır.

Tren, uçak, hususi araç gibi ulaşım araçları yerine otobüslerin tercih edilmektedir. Zira; otobüsler trene göre daha konforlu ve hızlı olup, uçağa ve hususi araca göre ise daha hesaplı olmaktadır. Ayrıca tercih edilecek otobüs firmasına göre konfor düzeyi en yüksek seviyeye çıkabilir.

Peki İzmir Ankara otobüs bileti ne kadar diye sorulacak olursa; metroturizm.com.tr adresli web sitemiz üzerinden online satış kısmından ya da iletişim numaramız veya satış noktalarımızdan güncel fiyatı öğrenebilirsiniz.


Metro Turizm Ayrıcalığıyla Güvenli, Konforlu ve Hesaplı Yolculuk

Şehirlerarası yolculuklar yorucu olacağı için, konforlu bir araç ile yolculuk yapmak önemlidir. Metro Turizm araçları tamamen sizin rahatınız düşünülerek dizayn edilmiştir. Rahat etmeniz için gereken tüm özellikler mevcuttur. Bunlar arasında; geniş koltuklar, koltuk arkası kişisel eğlence sistemleri, TV, müzik, film arşivleri, ücretsiz wifi, sınırsız ikram çeşitleri örnek gösterilebilir.

Metro Free araçlarımızla da, şehirlerarası yolculuğunuzu tamamladıktan sonra ücretsiz olarak, şehir içinde de ulaşım imkanı sağlıyoruz. Web sitemiz üzerinden ya da satış noktalarımızdan en hesaplı fiyatlarla bilet satın alabilirsiniz.

İzmir Ankara otobüs bileti ne kadar sorusuna yanıt almak, bilet satın almak veya hizmetlerimiz hakkında sorularınıza yanıt almak için 08502223455 numaralı destek hattımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.