Bakım çalışması yapılmaktadır.

İstanbul Kastamonu arası 507 km'dir ve bu rota ortalama olarak 8sa 10dk sürer. Bu yolculuk için en uygun otobüs bileti fiyatlarını Metro Turizm olarak kusursuz hizmet kalitesi ile sunmaktayız.

İstanbul Kastamonu arası 507 km'dir ve bu rota ortalama olarak  8sa 10dk sürer. Bu yolculuk için en uygun otobüs bileti fiyatlarını Metro Turizm olarak kusursuz hizmet kalitesi ile sunmaktayız. Kastamonu Karadeniz Bölgesi’nin gizli kalmış güzelliklerine sahip bir şehirdir. Metro Turizm olarak İstanbul Kastamonu otobüs bilet ne kadar sorunuzu farklı tarihler için en uygun bilet fiyatlarını görebileceğiniz şekilde cevaplıyoruz.


İstanbul Kastamonu arası otobüs yolculuğunuzu en ekonomik bilet fiyatları ile firmamızın seferlerinde bulabilirsiniz. Sitemizden istediğiniz hareket noktasını ve gitmek istediğiniz yeri, istediğiniz tarih ve saati seçerek en uygun biletlere ulaşabilirsiniz. Kastamonu çevresinde  Kuyluç Mağarası, Sarpunalınca Mağarası, Çatak Kanyonu, Pınarbaşı Ilgarini Mağarası, Horma Kanyonu ve Valla Kanyonu gibi görülecek birçok güzel yer bulunmaktadır.


Kastamonu’ya En Ucuz Bilet Nasıl Alınır


Kastamonu’ya sefer düzenleyen firmalar arasında en ucuz bilet avantajını firmamız sunmaktadır. Yolculuk standartlarında yüksek kalite ve konfor imkanı ile en ekonomik yolculuğu firmamızla yapabilirsiniz. İstanbul Kastamonu otobüs bileti ne kadar diye düşündüğünüzde sitemizden en uygun biletleri anında bulabilir ve satın alabilirsiniz.


Kastamonu seferlerimiz arasından dilediğiniz tarih ve saati sistem üzerinden tercih yaparak bulabilirsiniz. Metro Turizm en popüler firma olarak hizmet verdiğinden otobüs seferlerinde de her daim doluluk olmaktadır. Erken tarihte otobüs bileti seçiminizi yapmanız sizin için faydalı olacaktır.