Bakım çalışması yapılmaktadır.

İstanbul İzmir otobüs bileti kaç para sorusunun en hesaplı yanıtını Metro Turizm vermektedir.

İstanbul ve İzmir Türkiye’nin en güzel ve en çok seyahat edilen şehirlerindendir. İstanbul’un tarihi dokusu, zenginlikleri, kültürel, sosyal, eğitimsel etkinlik ve imkanları; İzmir’in kendine has şehir yapısı itibariyle öne çıkan güzelliği, tatil beldelerine yakınlığı ve gezilecek yerlerinin çoğunluğu ile tercih sebebi olmaktadırlar.

İzmir’e seyahat edenlerin sıklıkla gezdikleri yerler arasında; Konak Saat Kulesi, Kızlarağası Hanı, Kemeraltı Çarşısı, Alsancak Kordon, İzmir Fuarı, Karşıyaka Çarşısı, Tarihi Asansör vardır. Boyoz da İzmir’e özgü, meşhur bir yiyecek olup; tadanların beğenisini kazanmaktadır.

İstanbul’da gezilen yerlerin başında ise Topkapı, Dolmabahçe, Çırağan gibi saraylar, Sultanahmet, Ayasofya, Süleymaniye gibi camiiler; Kız Kulesi, Galata Kulesi gibi tarihi yapılar vardır.

İstanbul’dan İzmir’e ya da İzmir’den İstanbul’a seyahat edilmek isteniyorsa; uçak, tren, özel araç gibi ulaşım imkanlarının yanında; en hesaplı ve konforlu ulaşım şekli otobüstür. Otobüsler ile 7 saat gibi bir sürede yolculuğun tamamlanması mümkündür.

İstanbul İzmir otobüs bileti kaç para diye sorulacak olur ise de; en hesaplı fiyatı öğrenmek için metroturizm.com.tr adresimizin online bilet satış kısmına göz atabilirsiniz.

Metro Turizm İle En Hesaplı ve Konforlu Yolculuk

İstanbul İzmir otobüs bileti kaç para sorusunun en hesaplı yanıtını Metro Turizm vermektedir. En çok tercih edilen karayolu taşıma şirketi olmamızın en önemli nedenlerinden biri de; konforlu yolculuğu en hesaplı şekilde sunmamızdır.

Filomuzda 1221 adet otobüs bulunmaktadır. Araçlarımız barındırdıkları özellikler bakımından geniş yelpazeye sahiptir. Metro Suit, Metro Class, Metro Euro, Metro Rent, Metro Mini ve Metro Free olmak üzere araç çeşitlerimiz vardır. Otobüslerimize ait özellikler hakkında ayrıntılı bilgiye web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Web sitemiz üzerinden online olarak ya da bulunduğunuz yere en yakın satış noktamızdan bilet temin edebilirsiniz. Satış noktaları hakkında bilgiye web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelecek planlarınızda İstanbul-İzmir arasında yolculuk etmek, boyoz yiyip; Topkapı Sarayı’nda gezmek var ise Metro Turizm’e uğramayı unutmayın. Aklınıza takılan herhangi bir husus hakkında 7/24, 08502223455 numaralı destek hattından bize ulaşmanız mümkündür.