Bakım çalışması yapılmaktadır.

İstanbul Adana otobüs bileti Metro Turizm tarafından sizlere farklı kanallar üzerinden sunulur.

İstanbul şehrimizden Adana kentimize yapacağınız yolculuğunuzu konforlu, rahat ve huzurlu bir şekilde tamamlamak için Metro Turizm’in ayrıcalıklı dünyasından yararlanabilirsiniz. Uzun yolculuklarınızda aradığınız konforu sunan firmamız aynı zamanda en ideal dinlenme tesisi seçimleri ile farklı kentleri hakkında fikir edinebilme ve bu kentlere özgü olan lezzetleri tatma imkânını da sunuyor.


Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim

İstanbul Adana otobüs bileti Metro Turizm firmamızda ekonomik seçenekler ile sizlere sunuluyor. Dilerseniz tüm seyahatlerinizde daha uygun fiyat seçimlerinden faydalanmanızı sağlayan üyelik kartı işleminizi de yaptırabilirsiniz. Böylelikle, daha uygun ve ekonomik bir otobüs biletine sahip olabilirsiniz.

İstanbul Adana otobüs bileti Metro Turizm tarafından sizlere farklı kanallar üzerinden sunulur. Bilet satış ofislerinden ya da internet aracılığı ile biletlerinizi satın alabilirsiniz. Telefon ile seferleri ve bilet fiyatlarını öğrenerek rezervasyon yaptırma şansınız da bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra Metro Turizm internet sitesini ziyaret ederek online bilet satın alma işleminizi de gerçekleştirmeniz mümkündür.

Online bilet satın alma işleminizde güzergâh seçiminizi yaparak tüm seferleri belirlediğiniz tarih için görebilir ve arzu ettiğiniz sefer içinde işleminizi yapabilirsiniz. Gidiş işlemleriniz gibi dönüş içinde aynı kanaldan ya da kanallardan yararlanma şansınız var. Dilerseniz online bilet alımınızda tek sefer yerine gidiş dönüş biletini de alabilirsiniz.


İstanbul Adana Otobüs Bileti Metro Otobüsleri ile Yolculuk Keyfi

İstanbul kentinden Adana ilimize yapacağınız yolculuğunuzda daha kaliteli bir seyahat için Metro Turizm’i sizler de tercih edebilirsiniz. Metro Turizm araçlarında dilediğiniz zaman internete bağlanarak tüm işlemlerinizi yapabilir, e-maillerinizi takip edebilir ya da internette sörf yapabilirsiniz.

TV uygulaması ile takip ettiğiniz dizi ya da programları kaçırmadan anında izleme şansınız da bulunuyor. Ayrıca film arşivinden tercih ettiğiniz birini seçerek yolculuğunuz boyunca beğendiğiniz filmleri seyredebilirsiniz.

Otobüs yolculuğunuzu konforlu ve huzurlu bir şekilde geçirirken ikramlarımız da sizlere eşlik edecektir. Siz ve sevdikleriniz için güvenli seyahat etmenizi sağlarken, konforlu ve kaliteli bir seyahatten yararlanarak yorulmadan varış noktanıza ulaşmanızı sağlıyoruz. Uzun ya da kısa tüm otobüs seyahatlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz.