Bakım çalışması yapılmaktadır.

İstanbul Adana otobüs bileti al işleminde tüm bunların yanı sıra teknolojiden yararlanarak online sitemizi de kullanabilirsiniz.

İstanbul kentimizin boğaz kokusundan Adana kentimizin tarihine yapacağınız muhteşem yolculuğunuzda Metro Turizm firmasının kaliteli ve güvenli ulaşım araçlarından yararlanabilirsiniz. Metro Turizm firmamız, İstanbul Adana arasında gerçekleştireceğiniz seyahatiniz için uygun fiyat seçeneklerine sahip olan bilet seçeneklerini size sunuyor.

Metro Turizm olarak sizlere her daim en uygun sefer saatleri sunarak, araç kalkışı ile ilgili olarak zaman sorunları yaşamanızın önüne geçiyoruz. İstanbul kentimizden Adana ilimize yapacağınız yolculuğunuzda otobüs keyfini ve konforunu tadabilir dilediğiniz zaman internete giriş yaparak zaman geçirebilirsiniz.

Konforlu bir şekilde yapabileceğiniz yolculuğunuzda aynı zamanda otobüsün sunduğu TV avantajı sayesinde beğendiğiniz filmleri ya da takip ettiğiniz dizileri de izleme şansınız bulunuyor.

Bilet Satın Almanın En Kolay ve En Ekonomik Yolu

İstanbul Adana otobüs bileti al işlemi için Metro Turizm firmamızın bilet satış ofisleriniz ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ofislerimize telefon ile ulaşım sağlayarak seferler hakkında bilgi alarak rezervasyon yaptırma şansınızda da bulunuyor.

İstanbul Adana otobüs bileti al işleminde tüm bunların yanı sıra teknolojiden yararlanarak online sitemizi de kullanabilirsiniz. Metro Turizm online sitesinin ana ekranında bulunan bilet satış kanalı aracılığı ile güzergah belirleme işlemini yaparak anında tüm seferleri görebilme şansınız bulunuyor.

Online sistemimiz sayesinde sizler de anında biletinizi satın alabilirsiniz. Dilerseniz tek sefer dilerseniz gidiş dönüş biletinizi tek tıkla satın alarak rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Metro Turizm tarafından sunulan üyelik kartına başvurarak konforlu ve güvenli seyahat keyfinizi indirimli fiyat seçeneği ile daha ekonomik bir seçim haline dönüştürmeniz de mümkündür.

İstanbul Adana Otobüs Bileti Al ve Güvenli Seyahat Et

Sizin ve sevdiklerinizin en güvenli ve en kaliteli ulaşım aracı ile yolculuğunu tamamlaması için araçlarımıza da aynı özeni gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yolcularımıza ulaşamamanız durumunda sevdiklerinizin güvende olduklarını ya da tam olarak nerede olduklarını öğrenmek istediğinizde online sitemizde yer açtığımız “Yolcum Nerede” uygulamasına da giriş yapabilirsiniz.

“Yolcum Nerede” uygulamasından yolcu ve araç hakkında bilgi edinmek için araç plaka ya da bilet seri numarasını bilmeniz yeterlidir. Aracın tam olarak nerede olduğunu ve tahmini olarak ne zaman varacağını bu kanaldan öğrenmeniz mümkündür.