Bakım çalışması yapılmaktadır.

İstanbul Adana en ucuz otobüs bileti ile seyahatinizi daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul kentimizden yapacağınız Adana seyahatinizde konforlu ve rahat bir ulaşım sağlamak için Metro Turizm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. En ucuz İstanbul Adana  otobüs bileti ile seyahatinizi daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Boğazın kokusu ve muhteşem manzaralarına sahip olan İstanbul şehrimizin tarihsel dokusundan bir başka diyar olan ve tarihinin yanı sıra lezzetleri ile de size eşlik edecek Adana’ya yapacağınız yolculuğunuzu da uygun fiyat seçiminden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Adana en ucuz otobüs bileti ile yapacağınız yolculuk için Metro Turizm firmamızın sunduğu üyelik kartı uygulamasından da faydalanabilirsiniz. Üyelik kartı alımınız sonrasında çok daha uygun fiyat içeriği ile dilediğiniz tüm şehirlere seyahat etme şansınız bulunur.

İstanbul Adana En Ucuz Otobüs Bileti ile Siz ve Sevdikleriniz İçin En Güvenli Seyahat

Siz ve sevdikleriniz için en güvenli, kaliteli ve konforlu seyahati sunan firmamız, dinlenme tesisleri ile de farklı şehirlerde bulunma ve bu şehirlerin lezzetleri ile tanışma imkânını sunuyor.

Güvenli seyahatiniz sırasında sevdiklerinizin sizin ile irtibat kuramaması durumuna karşı ise, “Yolcum Nerede “ uygulaması ön plana çıkar. Bilet seri numarası ya da araç plakası girilerek aracın tam olarak nerede olduğunu bu uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz.

Ayrıca uygulama sayesinde aracın tahmini varış süresi de öğrenilebilmektedir. Sevdikleriniz sizden haber almanın rahatlığına kavuşurken siz de konforlu bir seyahatin ayrıcalığını doyasıya yaşama şansını elde edersiniz.

Nereden Bilet Alabilirim

İstanbul Adana şehirlerarası otobüs bileti alımınız için Metro Turizm’in şubelerinden yararlanabilirsiniz. Telefon ile iletişime geçerek de bilet satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bilet alımınızda online sitemizi ziyaret ederek ana ekranda yer alan güzergah bilgilerini girerek tüm seferleri inceleme ve bilet satın alma avantajınız da bulunuyor.

Online bilet alma işleminizde dilediğiniz tarihler arasında olan seferleri görebilir ve arzu ettiğiniz kalkış saatine sahip olan bileti satın alabilirsiniz. Uygulama aracılığı ile sadece tek sefer değil, aynı zamanda gidiş dönüş içinde biletinizi satın alabilme olanağınız bulunuyor.

Online sitemizde bulunan kampanyaları inceleyerek bu kampanyalardan sizin için en uygun olan seçenekleri öğrenip yararlanabilirsiniz. Güvenli, konforlu ve ekonomik seyahatiniz için firmamız her zaman sizinle olmaya devam ediyor.