Bakım çalışması yapılmaktadır.

İstanbul otobüs bileti en ucuz ve en konforlu yolculuk anahtarınız olacaktır.

İstanbul Türkiye’de hem gezmek için hem de çeşitli kültürel, sosyal, eğitimsel vb. etkinliklere katılmak için en çok tercih edilen şehirlerden biridir. Ayasofya Müzesi, Sultan Ahmet Camii, Kız Kulesi, Galata Kulesi, Çırağan Sarayı gibi tarihi zenginlikleri de mevcuttur.

İstanbul, Dünyanın birçok ülkesinden de en çok turist alan şehirler arasında yer almaktadır. Seyahat edilecek en iyi yerlerden biri olsa da; seyahat etmek için ekonomik açıdan belirli bir birikim gerekebilir. Zira İstanbul’da yaşam diğer şehirlere kıyasla daha pahalıdır. Bu sebeple en azından ulaşım ücretinin uygun olması kişiler için hesaplı olacaktır.

İstanbul’a otobüs, tren, uçak, özel araç gibi çeşitli ulaşım araçları ile gidilebilse de; içlerinden hem en hesaplı hem de en konforlu yolculuk yapmanızı sağlayacak araç otobüstür. İstanbul otobüs bileti en ucuz ve en konforlu yolculuk anahtarınız olacaktır.

Günümüzde çok fazla sayıda otobüs firması vardır. Ancak bunlardan hepsi aynı derecede güvenli ve konforlu yolculuk imkanını sağlamamaktadır. Metro turizm ise; 25 yıldır üstün kalitede, güvenli ve konforlu bir yolculuk yaşayabilmeniz için hizmet vermektedir.

İstanbul’a gitmek istiyor ve en uygun fiyatlı otobüs bileti arıyorsanız; Metro Turizm online satış sitesini ya da satış ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul otobüs bileti en ucuz metroturizm.com.tr adresinden temin edilebilir.

Türkiye’nin En Büyük Karayolu Taşıma Şirketi: Metro Turizm

Metro Turizm olarak karayolu taşımacılığında lider konumundayız. 1221 adet otobüs filomuzla; 25 yıldır bu sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında olmanın gururunu yaşıyoruz.

Metro Turizm’i diğer otobüs firmalarından ayıran en önemli özelliklerden biri; kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmamızdır. Örneğin; İstanbul otobüs bileti en ucuz Metro Turizm güvencesiyle temin edilebilir.

Sektördeki diğer firmalardan bir diğer önemli farkımız ise; Türkiye’nin 79 iline yolculuk hizmeti sunmamızdır. Bu kadar geniş ulaşım ağı sağlayan başka bir firma yoktur. Sağladığımız buna benzer birçok avantaj sayesinde en çok tercih edilen karayolu şirketi haline gelmiş bulunmaktayız.

Otobüs biletinizi bulunduğunuz ildeki satış ofislerimizden ya da online olarak satın almanız mümkün olup; metroturizm.com.tr adresli internet sitemizden kolayca satın alabilirsiniz.