Bakım çalışması yapılmaktadır.

Kaliteli, modern araçlarımız ile istediğiniz gün ve saatte Isparta otobüs biletleri bulabilir, keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Gül ve lavanta kokuları ile eşsiz bir güzelliğe sahip olan Isparta, Türkiye’nin güneybatısında, göller yöresi içerisinde yer alır. Güneyinde bulunan Antalya iline ve Batısında Burdur iline yakınlığı ile gezilerde tercih edilen bir şehirdir. Metro turizmin uygun fiyatlı Isparta otobüs biletleri ile seyahat etmek hem ekonomik hem de konforlu.

Isparta; Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç ve Yenişarbademli olmak üzere 12 ilçeden oluşmaktadır. Her ilçesinde tarihi yapılar, kaleler, antik mekanlar ve çeşitli doğal güzellikleri barındıran Isparta, her yıl çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Güller Diyarı Isparta

Keçiborlu’da bulunan Senir ve Kılıç Kasabaları’nda gül bahçeleri ve gül fabrikaları yer alıyor. Senir ve Kılıç Kasabaları’nda, gül toplama sezonunda organik gül bahçelerinde gezmeye gelen ziyaretçiler gül toplayabiliyor.  

Lavanta Bahçelerini Mevsiminde Gezin

Isparta’nın Keçiborlu ilçesinin Kuyucak köyünde yer alan Lavanta bahçelerini en güzel mevsimlerde gezebilirsiniz. Haziran ile Ağustos ayları arasında muhteşem bir görüntüye ulaşan lavanta bahçeleri, bu tarihler arasında daha çok talep görüyor. Buram buram lavanta kokusu eşliğinde doğayla içi içe, harika fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.

Kaliteli Yolculuk İçin Isparta Otobüs Biletleri Seçenekleri

Isparta’ya kaliteli ve konforlu bir yolculuk etmek istiyorsanız, rahat koltukları, televizyonları ile modern otobüslerimizi tercih edebilirsiniz. Yiyecek-içecek servislerimizden faydalanabilirsiniz.

Kalite standartlarına uygun koşullarda hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda sizlerin istek ve şikayetlerinizi bildirebileceğiniz telefon numaraları ve mail adreslerimiz mevcuttur. Müşterilerimizin istek ve şikayetlerini dikkate alarak olumsuz koşulları anında düzeltmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Metro Turizmde Uygun Fiyatlarla Seyahat İmkanı

Yılların verdiği deneyim ve birikim ile her geçen gün büyüyen ulaşım ağlarımız sayesinde karayolu ulaşımında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz özel metro turizm kartlarımız ile her yolculuk sonrası puanlar toplayabilir, başka yolculuklarınızda bu puanlardan yararlanarak indirimli seyahat edebilirsiniz.

Metro Turizm olarak, müşteri memnuniyetini her zaman dikkate alıp, konforlu ve ekonomik ulaşım hizmetleri veriyoruz. Kaliteli, modern araçlarımız ile istediğiniz gün ve saatte Isparta otobüs biletleri bulabilir, keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.