MİSYONUMUZ

Karayolu yolcu taşımacılığında sektör lideri olan Metro Turizm’in üstün nitelikli ve sorumluluk sahibi çalışanlar tarafından en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Çalışanlarımızın başarısında etkin rol oynayan ve motivasyonlarını artıran bir çalışma ortamı oluşturarak üst düzeyçalışan memnuniyetini sağlamak, topluma karşı duyarlı,değerlerimize önem veren, şirket hedeflerimizi gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden üstün nitelikli çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirip, ortaya koyarak yüksek performansa sahip bir organizasyon meydana getirmektir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Metro Holding;üç bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren Büyük Bir Aile’dir.

En önemli sermayemiz ise İnsan Kaynağıdır.
Metro Ailesi;hızlı düşünebilen, dinamik,takım çalışmasına yatkın ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilen çalışma arkadaşlarıyla daha da büyümeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda çalışanlarımızın;

Her türlü kişisel ve mesleki gelişimleri için uygun bir çalışma ortamı sağlamak,
yüksek performansı ödüllendirmek ve düşük performansı iyileştirme yolunda eğitim vermek,
takım halinde çalışma ve karşılıklı yardımlaşmayı destekleyen çalışma ortamının sürekliliğini sağlamak,
doğru işe doğru adayı yerleştirmek,
belirlenen hedefler doğrultusunda sürekli gelişen ve iyileşen organizasyon olma ilkelerinin şirket bünyesinde benimsenmesine katkıda bulunmak, insan kaynakları politikalarımız arasında yer alır.

Metro Holding İnsan Kaynakları olarak, hedeflerimize ulaşabilmek için çalışanlarımızın şirket başarısındaki rolünü ön plana çıkarabilme ve böylece insan kaynağına daha iyi odaklanma bilinciyle hareket ediyoruz.

Şirketimizin açık pozisyonlarını görmek ve başvuru yapmak için lütfen tıklayınız.

Bilet almakta sorun mu yaşıyorsunuz? Sizi Arayalım
X

SİZİ ARAYALIM

Bu alanda yalnızca bilet almakta sorun yaşayan yolcularımız için hizmet sağlamaktayız.