Bakım çalışması yapılmaktadır.

Giresun samsun otobüs bileti alırken avantajlı fiyatlarıyla, günlük otobüs sefer sayıları itibariyle ve sunduğu kaliteli hizmetle Metro Turizm tercih ediliyor.

Fındığıyla, tabiatı ve iklimiyle meşhur Giresun’dan, Cumhuriyet tarihinin başladığı şehir Samsun’a seyahat edeceksiniz. Giresun Samsun otobüs bileti aldınız ve yolculuğunuz başladı. Otobüsle yaklaşık dört saat sürecek olan yolculuğunuz bittiğinde yüz doksan beş kilometre yol kat etmiş olacaksınız.

Giresun samsun otobüs bileti alırken avantajlı fiyatlarıyla, günlük otobüs sefer sayıları itibariyle ve sunduğu kaliteli hizmetle Metro Turizm tercih ediliyor.  

Giresun Samsun Otobüs Bileti Alım İşlemlerini Kolaylıkla Yapabilmeniz İçin Metro Turizm Size Çeşitli Yollar Sunuyor

İnternetten Bilet Alımı

Web sitemiz metroturizm.com.tr ’ den Giresun Samsun otobüs bileti alım işlemini güvenle ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Metro Turizm’in web sitesi olan metroturizm.com.tr adresine tıkladığınızda ‘Online Bilet’ sayfası karşınıza çıkacaktır. Seyahatinizi gerçekleştireceğiniz tarihi ve ‘nereden’, ‘nereye’ bölümlerini doldurduktan sonra uygun seferler sizin için listelenecektir. Size uygun saatte olan otobüs seferini ve koltuk numaranızı belirledikten sonra kredi kartınızla bilet alım işlemini tamamlayabilirsiniz.

Metro Turizm’de internet üzerinden ya da mobil uygulamayla alınan biletlerde, Passenger Card üyelik sistemiyle daha uygun fiyata ödeme yapar ve kartınızda puan biriktirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz para puanlarla ücretsiz yolculuk yapabilirsiniz. 

Mobil Uygulama ile Bilet Alımı

Yeni ve ücretsiz Metro Turizm mobil uygulamamızı İOS ve Android uyumlu akıllı cep telefonunuza indirerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Dört kolay adımda, güvenli bir şekilde, mobil uygulamamıza özel sunduğumuz indirimlerle biletinizi alabilirsiniz.

Metro Turizm mobil uygulaması ile ayrıca güncel kampanyalardan haberdar olur, bilet fiyatlarını takip edebilirsiniz. 

Acenteden Bilet Alımı

Metro Turizm’in yurt genelinde yaygın bir acente ağı vardır. Giresun Samsun otobüs bileti alımını yedi gün yirmi dört saat açık satış acentelerimizden nakit veya kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezini Arayarak

Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezimizi telefonla arayarak çağrı merkezi personelimizle görüşüp rezervasyon yaptırabilir ya da biletinizi alabilirsiniz.

Metro Turizm’den en uygun fiyatlarla Giresun Samsun otobüs bileti alın ve güvenle, konforla yolcuğunuzun keyfine varın.