Bakım çalışması yapılmaktadır.

Karadeniz bölgemizde yer alan Giresun kiraz ve fındığın dünyaya yayıldığı yerdir.

Karadeniz bölgemizde yer alan Giresun kiraz ve fındığın dünyaya yayıldığı yerdir. Karadeniz’in dalgalı sahilleri boyunca yoğun yerleşim yerlerine sahip olan Giresun’da, kent merkezinde yaşayanların çoğunluğunun kırsal bölgeler ile yoğun bir şekilde bağlantıları da vardır.

 


Bu sebepledir ki ulaşımın özellikle de otobüs ulaşımının çok iyi olduğu bu ilimizde birçok firma yer almaktadır. Ancak Metro Turizm olarak tüm Türkiye’ye yayılmış seyahat ağımız ile Giresun’da da lider bir firmayız. Giresun’a seyahat etmek isteyen herkesin firmamız otobüsleri ile rahat ve kaliteli bir seyahat yapacağının garantisini de veriyoruz. Bunun için tek yapılması gereken herhangi bir acentemizde Giresun otobüs biletleri ne kadar diye sormak olacaktır.

 


Metro Turizm olarak kurulduğumuz günden bugüne yolcularımızın memnuniyetini ön planda tuttuk. Onların rahatı ve huzuru, varmak istedikleri yere sağ salim varmaları bizim ana hedefimiz olmuştur.

 


Uygun fiyat politikamız ile de Türkiye’nin neresi olursa olsun her yerine en ucuz fiyatlar ile en kaliteli seyahati sunduk. Giresun otobüs biletleri ne kadar diye düşünmeden firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 


Metro Turizm olarak her zaman yeni inovasyonlar içerisinde olduk. Bakımlı ve lüks araçlarımız, deneyimli ve eğitimli kadrolarımız ile hizmetler vererek sürekli kendimizi yeniliyoruz. Rahat, huzurlu ve güvenli bir yolculuk için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır. Giresun’a mı gitmek istiyorsunuz? O zaman acentelerimize Giresun otobüs biletleri ne kadar diye sormanız ve biletinizi almanız yeterlidir. Gerisini biz sizin için hallediyoruz.