Bakım çalışması yapılmaktadır.

Diğer taşımacılık hizmeti veren firmaların Giresun Ankara otobüs bileti fiyatları incelendiğinde Metro turizm farkı görülecektir.

Karadeniz’in incisi Giresun’dan Başkentimiz Ankara’ya yolculuk yapacaksınız. Yaklaşık sekiz saat sürecek yolculuğunuz boyunca altı yüz kilometre yol kat edeceksiniz. Layık olduğunuz kaliteli, güvenli, konforlu yolculuğu Metro Turizm ile gerçekleştirebilirsiniz.  Uluslararası standartlarda yıllardır yolcu taşımacılık hizmeti sunan Metro Turizm, avantajlı fiyatlarıyla müşterilerimizin tercih sebebi olmaktadır. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar sebebiyle ülke ekonomimize ve halkımıza destek olmak için en uygun fiyatlarla yolcu taşımacılığı hizmetimiz devam edecektir. Diğer taşımacılık hizmeti veren firmaların Giresun Ankara otobüs bileti fiyatları incelendiğinde Metro turizm farkı görülecektir. 


Metro Turizm’den Giresun Ankara Otobüs Bileti Aldığınızda Güvenle Yolculuk Yapacağınıza Emin Olabilirsiniz

Bütün seyahat şirketleri yolcularını güvenli ve sağlıklı bir şekilde varacakları yere kadar götürmekle yükümlüdür. Metro Turizm’de hız sınırına riayet eden, her tür trafik ve yolculuk kuralına uyan, insan canı taşımanın sorumluluğunun farkında olan profesyonel kaptan şoförlerle yolculuğunuz gerçekleştirilir. Seyahat edilen otobüsler yeni ve her tür bakımı, kontrolü yapılmış otobüslerdir. İkram edilen tüm yiyecek ve içecekler Sağlık Bakanlığı mevzuatına uygun ve güvenle tüketilecek malzemelerdir.   

Yolculuğun zahmetini hissetmeyeceğiniz son model konforlu otobüslerimizde ergonomik koltuklarda, sunulan internet Wifi hizmeti, koltuk arkası kişisel eğlence sistemleri, televizyon, radyo, müzik, sinema filmleriyle, yiyecek içecek ikramlarıyla zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyecek konforlu bir yolculuk yapmış olacaksınız.


Metro Turizm’den Giresun Ankara Otobüs Bileti Aldığınızda Kazançlı Çıkacağınıza Emin Olabilirsiniz

Biletinizi Metro Turizm’in Passenger Card üyeliğiyle aldığınızda sadece bilet alırken kazanmıyorsunuz aynı zamanda her yolculukta yüzde on para puan kazanıyorsunuz. Biriktirdiğiniz para puanları daha sonraki yolculuklarda bilete dönüştürebilir, ücretsiz seyahat edebilirsiniz.  

Metro Turizm’den Ankara Giresun otobüs bileti aldığınızda hak ettiğiniz güvenli, konforlu, fiyat avantajlı yolculuğu yapmış olacaksınız.  Biletinizi İnternet sitemizden, yaygın satış acentelerimizden veya 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezimizi telefonla arayarak alabilirsiniz.