Bakım çalışması yapılmaktadır.

Eskişehir İstanbul otobüs bileti almak istediğinizde ilk dikkat edeceğiniz husus fiyatıdır.

Eskişehir ve İstanbul şehirleri Türkiye’nin kültürel, sosyal ve tarihi yapısı itibariyle dikkat çeken şehirlerindendir. Hem gezmek hem de çeşitli etkinliklere katılmak için ziyaret edilmektedirler.

İstanbul’da mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında; Ayasofya Müzesi, Sultan Ahmet Camii, Kız Kulesi, Galata Kulesi, Çırağan Sarayı gelir. Eskişehir’de ise; Tarihi Odunpazarı Bölgesi, Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı, Eskişehir Balmumu Heykeller Müzesi, Kentpark, Şelale Park, Eti Arkeoloji Müzesi gelmektedir.

Eskişehir ile İstanbul arasında yolculuk etmek isteyen kişiler, ulaşım yolu için genellikle otobüsü tercih etmektedirler. Bu yolculuk otobüs ile 4 saat civarında sürmektedir. Hususi araç ile de hemen hemen aynı saat sürmektedir. Ancak; Eskişehir İstanbul otobüs bileti fiyatı hesaplı olması sebebiyle otobüsle yolculuk tercih edilmektedir.


Eskişehir İstanbul Otobüs Bileti En Uygun Fiyat

Eskişehir İstanbul otobüs bileti almak istediğinizde ilk dikkat edeceğiniz husus fiyatıdır. Bunun yanında güvenli ve konforlu bir yolculuk edebilme imkanı da önemlidir.

Metro Turizm olarak en uygun fiyata rahat ve güvenli bir yolculuk sağlıyoruz. 25 yıldır bu sektörde hizmet vermenin tecrübesi, deneyimli şoförlerimiz ve genç araç filomuz ile güveniniz önceliğimizdir.

Metro Turizm araç filosuna web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Otobüslerimizin ortalama yaşı 3’tür. Bu da gelişime açık olduğumuzun ve konforlu yolculuk sağlamayı hedeflediğimizin göstergesidir.


Metro Turizm ile Konforlu Yolculuk Uygun Fiyata

Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs firması olmanın gururu ile sizler için daima daha iyi imkanlar yaratmak için çalışıyoruz. Toplamda 1221 araç sayımız ile tüm bölgelerimize ulaşım sağlıyoruz.

Tüm şehirlerimizde birçok satış noktamız mevcuttur. Bilet satın almak için size en yakın satış noktasına gidebileceğiniz gibi web sitemiz üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde de biletinizi temin edebilirsiniz. Ayrıca yine web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak üyelik oluşturabilir, üyelerimize özel kampanyalar ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Eskişehir İstanbul Otobüs bileti fiyatı hakkında bilgi almak ve satın almak için web sitemizi ya da satış noktalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Telefon üzerinden de bilet satın almanız mümkündür. Tüm sorularınız için 08502223455 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.