Bakım çalışması yapılmaktadır.

Erzurum otobüs bileti rezervasyon işlemi gerçekleştirmek için 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezinden Metro Turizm’e ulaşmanız yeterli.

Erzurum İstanbul arası mesafe karayolu ile 1235 km’dir. Erzurum İstanbul arası otobüs yolculuğu yaklaşık 22 saat sürmektedir. Metro Turizm yolcularının ihtiyaçlarına önem verir. En temiz ve en kaliteli dinlenme tesislerini tercih eder. Yol süresine mola süreleri ilave edildiğinde otobüs yolculuğu toplam 22 saat sürmektedir.

Otobüs yolculuğu yapmaya karar verdiniz fakat tarihe karar veremiyorsanız, koltuğunuzu şimdiden ayırtın. Erzurum otobüs bileti rezervasyon işlemi gerçekleştirmek için 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezinden Metro Turizm’e ulaşmanız yeterli. Koltuğunuz sizin için ayrılacaktır.


Erzurum Otobüs Bileti Rezervasyon ile Anında E-Bilete Dönüşebilir


Yolculuk tarihiniz kesinleştiğinde çağrı merkezimizi arayarak veya web sitemiz üzerinden Erzurum otobüs bileti rezervasyonunuzu bilete çevirebilirsiniz. Üstelik Metro Turizm’in yolcularına sunduğu “Gidiş Sizden, Dönüş Bizden” kampanyası ile 20 Mart- 01 Haziran 2018 tarihleri arasında yapacağınız yolculuklarda dönüş biletiniz sadece 2 TL.

Güncel kampanyamıza ek olarak Metro Turizm Passenger Card sahiplerini sürpriz indirimler de beklemekte. En güncel kampanyalardan anında haberdar olmak için Passenger Card başvurunuzu şubelerimizden, çağrı merkezimizden ya da web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.


Şehir İçi Servis İmkânları


Metro Turizm yolcuları, otobüs terminaline ulaşım esnasında ve otobüsten indikten sonra ücretsiz şehir içi servis hizmeti sayesinde gitmek istedikleri yere zahmetsizce ulaşıyor. İstanbul’un her yerinden size en yakın otobüs terminaline ulaşmanız mümkün. Şehir içi servisler sayesinde Metro Turizm yolcuları ücretsiz transfer hizmetinden yararlanırken zamandan da kazanıyor.

Şehrinizde şehir içi servis imkânı olup olmadığını sorgulamak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Erzurum’da Kış Turizmi

Erzurum, Palandöken Dağı’ndaki kayak tesisleri ve oteller sayesinde uzun yıllardır kış sporları ile ilgilenenlerin en çok tercih ettikleri tatil merkezlerinden. Erzurum’da kış sporları popüler olsa da, Erzurum’a gitmek için kayak bahanesine ihtiyacınız yok. Erzurum şehir merkezi birçok tarihi ve kültürel yapıya ev sahipliği yapıyor.

Bunların yanı sıra, Erzurum’da zengin bir yemek kültürü var. Tadını unutamayacağınız çağ kebabı deneyimi için web sitemiz üzerinden Erzurum otobüs bileti rezervasyon yaparak ve Erzurum’da tatil ayrıcalığına bir adım daha yaklaşın.