Bakım çalışması yapılmaktadır.

Erzurum otobüs bileti ne kadar şeklinde bir arama yaparak kolayca otobüs bileti bulabiliyorsunuz.

Eskiden hantal yapıları ile yolculuğu bir çileye dönüştüren otobüsler şimdi adeta bir dönüşüm yaşıyor. Daha az arızalanan, kaza ve arızalara karşı koruma sistemlerine sahip, karda ya da kışta yolda kalmayan otobüsler sayesinde rötarsız yolculukları yapabiliyorsunuz. Bileti de internetten alabilmek mümkün. Üstelik internet fiyat karşılaştırması yapmanıza da imkan tanıyor. Örneğin Erzurum otobüs bileti ne kadar şeklinde bir arama yaparak en uygun fiyatları bulabiliyorsunuz.


Ev Konforunda Seyahat İçin Otobüs Yolculukları

Kışın karından yazın sıcağından azade bir şekilde yolculuk yapmak için otobüs yolculukları en iyi seçenek olarak görülebilir. Araçların konforu ve güvenlikli olması da otobüs seferlerinin artılarından bazıları. Tabii ki imkanlar bunları ile sınırlı değil. Mesela bilet almak da birkaç adımla mümkün.

Artık her firma kendi uygulaması ile kullanıcının cebine girmiş durumda. Erzurum otobüs bileti ne kadar şeklinde bir arama yaparak kolayca otobüs bileti bulabiliyorsunuz. Araç içi ikramlar zaten bir standart haline gelmiş durumda. Araçların keyifli bir hale gelmesini sağlayan koltuk arkası ekranlar ile ister oyun oynayın, ister TV izleyin. Sınırsız kablosuz internet de yine otobüsler de artık standart olmuş durumda.


Metro Her Yerde Kalitesi İle Fark Atıyor

Ülkemizin güzide bir seyahat firması olan Metro Turizm ailesi olarak mutlu yolculuklar için sizleri de araçlarımıza bekliyoruz. Son model araçlarımız ile en uzun mesafeleri kolayca kat edebilirsiniz. Üstelik ikramlarımız ve eğlence araçlarımız ile yolculuğun nasıl geçtiğini bilmeden kolayca seyahat edebilirsiniz. Firmamızın avantajları bunlar ile sınırlı değil. Firmamız yolculuk öncesinde ya da yolculuk sonrasında da birçok farklı hizmet sunmaktadır.

Firmamız ile ilgili her türlü dilek, istek ve şikayeti paylaşabileceğiniz müşteri destek hattımız kesintisiz olarak sizlere hizmet vermektedir. Bunun yanında mobil uygulamamız ile de bize mesajlarınızı ulaştırabilirsiniz. En uygun fiyatlara ulaşmak için ise internet sitemizden sorgulama yapabilirsiniz. Örneğin Erzurum otobüs bileti ne kadar şeklinde bir arama yaparak kolayca en uygun fiyatları bulabilirsiniz. Ya da internet sitemiz üzerinden yolcum nerede uygulaması ile yolcunuzun anlık konum bilgisini görebilirsiniz.