Bakım çalışması yapılmaktadır.

Metro Turizm web sitesi ile Erzurum otobüs bileti al diyerek hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde online bilet satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden Erzurum’a yolculuk yapmak için Metro Turizm güvencesini tercih edebilirsiniz. Metro Turizm konforlu otobüsleri ve güler yüzlü personeli ile yolculuklarda sizi memnun etmek için en kaliteli hizmeti sunar. Aynı zamanda ekonomik fiyatlarla müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutar.

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan, yorulmadan yolculuk yapabilmeniz için araç içi ikramlar, en kaliteli ve temiz dinlenme tesislerinde molalar, geniş film arşivi ve rahat koltuklar Metro Turizm’in yolcularına sunduğu ayrıcalıklı imkânlar arasındadır.

Web sitemiz üzerinden sefer sorgulayabilir, dilediğiniz sefer ve koltuğa ait rezervasyonunuzu bilete dönüştürebilirsiniz. Metro Turizm web sitesi ile Erzurum otobüs bileti al diyerek hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde online bilet satın alabilirsiniz.


Avantajlı Kampanyalar ile Erzurum Otobüs Bileti Al


Erzurum’a gitmeye karar verdiğinizde öncelikli olarak hangi ulaşım aracı ile gideceğinize karar vermeniz gerekir. Eğer siz de camdan dışarıyı izleyerek keyifli ve ekonomik bir yolculuk tercih edenlerdenseniz sizleri Metro Turizm kalitesi ile Erzurum’a ulaştırdığımızı bilmelisiniz.

Metro Turizm Türkiye'nin her yerinden Erzurum’a karşılıklı seferler sunar. Öncelikle dilediğiniz tarih ve seferi seçmelisiniz. Sefer seçiminden sonra istediğiniz koltuğu seçmeniz istenir. Koltuğunuzu seçtikten sonra rezervasyonunuzu bilete dönüştürmek isterseniz ödeme yapmanız gerekir. Kredi kartı bilgileriniz kaydedilmediğinden güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden Erzurum otobüs bileti al diyerek için biletinizi alabilirsiniz. Metro Turizm’in güncel kampanyalarından haberdar olarak web sitemizi sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. En avantajlı güncel kampanyamız “Gidiş Sizden, Dönüş Bizden” ile 20 Mart- 01 Haziran tarihleri arasında alacağınız yurt içi gidiş biletlerinin dönüşü için yalnızca 2 TL ödeyeceksiniz.


Erzurum’da Neler Yapılır


Erzurum zengin bir tarihi geçmişe sahiptir. Şehrin her yanında hissedilen bu tarihi zenginlik sayesinde turistlerin uğrak yerlerinden biridir. Kış sporları sevenler için Palandöken Kayak Merkezi cazibe odağıdır. Erzurum’da konaklamak için her bütçeye uygun seçenekler mevcuttur. Erzurum’da görülmesi gereken noktalarda fotoğraf çekmeden, çağ kebabı yemeden dönmeyin. Metro Turizm ile hızlı ve güvenli bir şekilde tek yön veya gidiş-geliş Erzurum otobüs bileti al.