Bakım çalışması yapılmaktadır.

Metro Turizm olarak zaman zaman düzenlediği en ucuz otobüs bileti kampanyaları hakkında bilgi verdik.

Türkiye’de vergiye gelen zamlar ile birlikte satın aldığımız her ürün ve hizmetin bedelinde de artışlar kaçınılmaz oluyor. Bu durumda günümüzün zorunlu ihtiyacı interneti daha etkin kullanmamıza ve çeşitli yerlerdeki çeşitli kampanyalardan faydalanmak için araştırma yapmamıza ihtiyaç doğuruyor.

Yolculuk yaparken de araştırdığımız konulardan birisi en ekonomik ve kaliteli firma hangisi oluyor. Yapacağımız yolculuğu daha ucuz nasıl gerçekleştirebiliriz diye düşünüyoruz ve bunun sonucunda yolun sonu her halükarda Metro Turizm’e çıkıyor.

Metro Turizm olarak 1992 yılından bu yana müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu sektördeki diğer firmalar incelendiği zaman, rakiplerimize göre her zaman daha uygun fiyata hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunların yanı sıra zaman zaman en ucuz otobüs bileti kampanyaları düzenliyor ve bu kampanyalar sayesinde gerçekleşen seferleri daha da uygun fiyatla müşterilerimize sunuyoruz.


Metro Turizm Kampanyaları Nelerdir

Metro Turizm olarak zaman zaman düzenlediği en ucuz otobüs bileti kampanyaları hakkında bilgi verdik. Bu kampanyalar için sıkı takipte olup, sık sık internet sitemizi ziyaret edebilir, uygulama üzerinden bizleri kontrol edebilirsiniz.

En ucuz otobüs bileti kampanyaları yanı sıra 6 yıl boyunca kesintisiz devam edecek bir kampanyaya da imza attık. 15 Temmuz 2016 tarihini akıllarımıza kazıdık ve asla unutmadık.

15 Temmuz darbe günü birçok şehit verdik ve gazi olan askerlerimiz ve polislerimiz oldu. Bizleri savunmak için canlarını feda eden gazi ve şehitlerimize olan vefa borcumuzu bir nebze de olsa ödeyebilmek ya da teşekkürlerimizi dile getirebilmek için 15 Temmuz 2017 itibari ile başlayıp 6 yıl boyunca da devam edecek bir kampanya başlattık.

15 Temmuz 2017- 15 Eylül 2017 tarihleri arasında tüm şehit yakını ve gazilerimizin yurtiçi seferlerini ücretsiz olarak gerçekleştirdik. Kampanyanın başladığı süreden 15 Eylül’e kadar geçen iki aylık süreçte 581 adet şehit yakını, 679 gazimiz ücretsiz seferlerden faydalanarak biletlerini aldılar. 15 Eylül 2017 sonrasında ise 6 yıl boyunca geçerli olacak şehit yakınları ve gazilerimiz için biletlerin taban fiyatı üzerinden uygulanacak %20 indirim hakları bulunacaktır. Kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, minnetlerimizi sunarız.