Bakım çalışması yapılmaktadır.

Edirne İzmir otobüs bileti alan yolcularımızı, aktarmasız bir şekilde İzmir’e götürüyoruz.

Tatil insanlar için çalışmak kadar önemli bir aktivite. Sene boyunca çalışan herkes en azından yaz tatilini sıcak bir yerde, deniz kenarında geçirmek istiyor. Bu sebeple yaz turizmi için İzmir gibi illerimize kuzeydeki illerden akın ediliyor. Bu seyahatlerin temel aracı olan otobüsler, Edirne gibi illerden İzmir’e ulaşımı aktarma yolu ile yapıyor. Metro Turizm ise İzmir Edirne otobüs bileti almak isteyenlere konforlu ve hızlı bir seyahat imkanı sunuyor.

İster özel sektörde çalışsın, ister kendi işini yapsın; tatile çıkmış bir kişinin en sevmediği zamanlar seyahatte geçirdikleri zamanlar. Seyahat için harcanan süre insanlara boşa geçen zaman olarak geliyor. Bu sebeple en hızlı ve konforlu yol ile ulaşımı sağlamak insanlara cazip geliyor.

Edirne İzmir Otobüs Bileti ile Konforlu ve Güvenli Bir İzmir Seyahati Yapın

Metro Turizm olarak sunduğumuz direkt İzmir seferleri ile, bu tip istenmeyen zaman kayıplarının önüne geçiyoruz. Edirne İzmir otobüs bileti alan yolcularımızı, aktarmasız bir şekilde İzmir’e götürüyoruz. Yalnızca süre de değil. Aynı zamanda tamamı 3 yaşından küçük araçlardan oluşan filomuz ile konforlu bir yolculuk imkanı da sunuyoruz.

Yeni araçlar ve uzman kaptan şoförler, yolculuğun güvenliğini sağlıyor. Her yolcu için yaptırdığımız seyahat sigortası, yolcularımızın canlarını ve mallarını garantiye alıyor. Bizi tercih eden kişilere de konforlu koltuklarda, son teknoloji ile donatılmış otobüslerimizde sunduğumuz interaktif hizmetlerden faydalanmak kalıyor.

İnsan Taşımak Tecrübe ve Teknoloji İster

Sektörel tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve en kısa sürede uygulamaya koyuyoruz. Böylece senelerdir kazandığımız tecrübeleri teknoloji ile desteklemiş oluyoruz. Bu da yolcularımızın konforlu, güvenli ve mutlu bir yolculuk geçirmesine yardımcı oluyor. Yolcularımız, tüm zaman kayıplarından kurtularak tatillerine otobüsün içinde başlamış gibi hissediyor.

Edirne’den İzmir’e her gün biri saat 11:00’de, öbürü 22:00’de olmak üzere iki adet seferimiz bulunuyor. Edirne İzmir otobüs bileti alacak olan fakat aktarmasız ve konforlu bir yolculuk arayan herkesi anasayfamıza davet ediyoruz. Anasayfamız üzerinden İzmir’e otobüs bileti alabilir, Metro Turizm ayrıcalığıyla seyahat etmenin keyfine varabilirsiniz.