Bakım çalışması yapılmaktadır.

Siz de Edirne İstanbul otobüs bileti almak istiyorsanız, bu seçeneği bir kez daha değerlendirin.

İstanbul büyük ve kalabalık bir şehir. Trafiği sadece yurt içinde değil, yurt dışında da ünlü. İstanbullular da bu trafikten korunmanın, gidecekleri yere en erken varacakları yöntemin peşindeler. Bu, şehirler arası yolculuk yapan kişiler için de geçerli. İnsanların Edirne İstanbul otobüs bileti alırken, öncelikle otobüsün nereye gittiğini ve firmanın servis olanaklarını araştırma sebeplerinden biri de bu.

Metro Turizm olarak sunduğumuz geniş yelpazeli servis seçenekleri, insanların İstanbul’a seyahat ederken bizi tercih etmesine sebep oluyor. Otobüslerimiz, Avrupa’da ve Anadolu’da yalnızca otogarlara değil, ayn ızamanda önemli noktalardaki terminallere de uğruyor. Böylece yalnız servisle değil, direkt otobüsle de insanların evlerine en yakın konumda inmesi mümkün oluyor.

Türkiye’nin En Geniş Ulaşım Ağı

Metro Turizm olarak, yolcularımıza esnek ulaşım seçenekleri sunuyoruz. Örneğin Edirne İstanbul otobüs bileti alan bir yolcu, otobüse biniş ve otobüsten iniş noktaları arasındaki onlarca seçenek arasından birini tercih edebiliyor. Edirne’de otobüs kalkışı Edirne otogar, Kapıkule ve Sultanköy (Keşan) noktalarından gerçekleşiyor. Yolcularımız kendilerine en uygun notkadan otobüse binebiliyor.

İstanbul varışında ise bir çok seçenek bulunuyor. Avrupa yakası ve Anadolu yakası bu seçeneklerin ana başlıkları. Avrupa yakasında ayrıca Bayrampaşa, Alibeyköy, 4. Levent, Avcılar, Aksaray ve Beylükdüzü notkaları bulunuyor. Anadolu yakasında ise Harem, Samandıra ve Kaynarca seçenekleri bulunuyor. Kısaca yolcularımız gönüllerinin dilediği yere kolaylıkla seyahat edebiliyor.

Edirne İstanbul Otobüs Bileti ile Yolcularımıza Servis İmkânı Sağlıyoruz

Tüm bunların yanında, otogarlar üzerinden yolcularımıza servis imkanı da sağlıyoruz. İstanbul’un her semtinde bulunan yazıhanelerimize servis ile dağıtım yapıyoruz. Bu da yolcularımıza eşyalarıyla kolay bir ulaşım imkanı sağlamış oluyor. Ayrıca Edirne’de de, hemen hemen tüm semtlerden servis ile ulaşım seçeneğimiz bulunuyor.

İstanbul’un yoğunluğu ve ulaşım sıkıntısı göz önüne alınınca, Metro Turizm olarak sunduğumuz geniş ulaşım ağına rağbet gösterilmesi daha anlaşılıyor oluyor. Siz de Edirne İstanbul otobüs bileti almak istiyorsanız, bu seçeneği bir kez daha değerlendirin. Anasayfamız üzerinden saat başı İstanbul seferi yapan otobüslerimize rezervasyon yaptırabilir veya bilet alımını gerçekleştirebilirsiniz.