Bakım çalışması yapılmaktadır.

Edirne Ankara otobüs bileti arayan yolcularımıza, Metro konforunda bir seyahat seçeneği sunuyoruz.

Türkiye’nin başkenti Ankara’ya ulaşım hemen her şehirden sağlanıyor. Edirne’den bu şehirlere ulaşım seçenekleri ise kısıtlı. Genellikle aktarma yapılmadan bu şehirlere ulaşmak mümkün olmuyor. Biz Metro Turizm olarak bu probleme bir son veriyoruz. Edirne Ankara otobüs bileti arayan yolcularımıza, Metro konforunda bir seyahat seçeneği sunuyoruz.

Sınır kenti Edirne’den Türkiye’nin başkentine ulaşmak artık çok kolay. Üstelik son derece konforlu. İstanbul aktarması ile uğraşılmadığı için de oldukça kısa. Edirne’den yola çıkıp Ankara’ya ulaşmak isteyenler için İstanbul’daki trafiğe takılmak can sıkıyor. Üstelik bu trafik, otogar trafiği ve sonraki otobüsü bekleme süresi ile birleşince büyük zaman kayıplarına yol açıyor.


Metro Kalitesi ile Transit Seferin Keyfine Varın

Hem yolcularımızın zamandan tasarruf etmesini sağlamak, hem de Edirne Ankara ulaşımını kolaylaştırmak için transit seferler yapıyoruz. Edirne Ankara otobüs bileti arayan yolcularımız da şu ana kadar bizi tercih ederek yaptığımızın doğruluğunu kanıtlıyor. Edirne’den Ankara’ya seyahat ederken hem yeni otobüslerimizin konforlu koltuklarında oturmak, hem de Metro hizmet kalitesini tatmak pek çok insana cazip geliyor.

Edirne Ankara otobüs saatleri bir öğlen bir akşam olmak üzere iki seçenek ile yolculara sunuluyor. İlk otobüs saati öğlen 11:00’de. Yolculuk yaklaşık 10 saat sürüyor. Aktarmalı yolculuklara göre fiyatı da son derece uygun. Diğer otobüs saati ise saat 22:00’de. Bu seyahat de yaklaşık 9 saat sürüyor.


Edirne Ankara Otobüs Bileti ile Seyahat Etmenin Keyfine Varın

Genç araç filomuz ile Edirne Ankara arası yolculukları keyifli bir hale dönüştürüyoruz. Ülkenin en batısı ile başkenti transit br sefer ve Metro Turizm kalitesi ile birleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Ülkenin hemen her yerine düzenlediğimiz seferler arasına bu seferi de katarak müşteri memnuniyetini sağlamak üzere elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.

Siz de Edirne Ankara otobüs bileti arayışındaysanız, anasayfamız üzerinden biletinizi temin edebilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saat için bilet rezervasyonu yapabilir veya kredi kartınızı kullanarak biletinizi satın alabilirsiniz. Biletleme sırasında Metro Passenger Card’ın avantajlarından da faydalanabilir, seyahatinizi sizin için daha uygun bir duruma getirebilirsiniz.