Bakım çalışması yapılmaktadır.

Metro Turizm 1992 yılı itibari ile Galip Göksel tarafından kurulmuş bir şehirlerarası otobüs firmasıdır.

Metro Turizm 1992 yılı itibari ile Galip Göksel tarafından kurulmuş bir şehirlerarası otobüs firmasıdır. Fakat zamanla yurt dışına da yolcu seferleri düzenleyerek, yurt dışı hizmetleri vermeye başlamıştır. Kendi bünyesinde 415 firmaya ait 1.303 adet otobüsü bulunmaktadır.


Düzce otobüs biletleri ne kadar sorusunu yanıtlamadan önce Metro Turizm’in başarı öyküsü hakkında bilgi verelim. 2012 yılı itibari ile 20 milyon yolcu taşımış ve 70 adetten fazla karşılıklı sefer düzenlemiştir. Buna bağlı olarak 12 Şubat 2009 tarihi itibari ile Metro Holding ailesine katılmış ve burada hizmet vermeye devam etmiştir. 2012 yılı içerisinde gösterdiği başarıları sayesinde en itibarlı ulaşım firması ödülüne layık görülmüştür.


Otobüs Bilet Fiyatları Neden Değişkenlik Gösterir


Düzce otobüs biletleri ne kadar sorusuna yanıt bulabilmek için firmanın çağrı merkezini arayabilir, internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Fakat şunu bilmelisiniz ki, bilet satın alırken yolculuk yapacağınız yol mesafesi biletinizin fiyatında büyük ölçüde rol oynar. 30 kilometre mesafe ile yolculuk yapacak bir yolcunun ödeyeceği ücret ile 450 kilometre mesafede yolculuk yapacak olan bir yolcunun ödeyeceği ücretin aynı olması beklenemez.


Bu nedenle eğer kafanızdaki soru Düzce otobüs biletleri ne kadar ise internet sitesine giriş yaparak, sizden istenilen bilgileri doldurduktan sonra seferler üzerinden fiyat bilgisi almak ya da çağrı merkezini arayıp bilgileri verdikten sonra fiyat bilgisi almaktır.