Bakım çalışması yapılmaktadır.

Diyarbakır otobüs bileti al diyerek web sitemiz üzerinden dilediğiniz seferi ve koltuğu seçtikten sonra hızlı ve güvenli bir şekilde seçiminizi bilete dönüştürebilirsiniz.

Metro Turizm Türkiye'nin her yerinden karşılıklı seferler ile yolcularını Diyarbakır'a ulaştırıyor. Siz de Diyarbakır'a giderken otobüs yolculuğu tercih etmek isterseniz Metro Turizm en ekonomik otobüs biletleri ile hizmetinizde. Metro Turizm, uzun yolculukları işkence olmaktan çıkarıp konforlu ve keyifli bir tatile dönüştüren bir hizmet ve kalite anlayışına sahiptir.

Araç içi ikramlar, mola verdiği tesisler, konforlu koltuklar, yolculuktan keyif almanız için sunduğu film seçenekleri ile Metro Turizm kalitesini günden güne ispatlamaya devam ediyor.

Diyarbakır otobüs bileti al diyerek web sitemiz üzerinden dilediğiniz seferi ve koltuğu seçtikten sonra hızlı ve güvenli bir şekilde seçiminizi bilete dönüştürebilirsiniz. En hızlı ve güvenli şekilde Metro Turizm güvencesi ile bekleme süresinden kurtulursunuz.


Diyarbakır Otobüs Bileti Sorgula


Diyarbakır'a gitmek için yapmanız gereken çok basit. Web sitemize girin ve sefer sorgulayın. Metro Turizm Türkiye'nin her yerinden karşılıklı seferler sunar. İstediğiniz tarihte sefer bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Seferinizi seçtikten sonra size istediğiniz koltuğu seçme hakkı tanınır. Metro Turizm otobüslerinin her koltuğu aynı derecede konforludur.

Lüks otobüslerimiz ile yolculuk yaparken dinlenmeniz için hizmetinizdeyiz. Koltuğunuzu seçtikten sonra rezervasyonunuzu bilete dönüştürmek için size zaman tanınır. Kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez. Üye olarak bilet satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde Metro Turizm avantajlarından haberdar olursunuz. En hızlı ve güvenli şekilde Diyarbakır otobüs bileti almak için web sitemizi ziyaret edin.


Diyarbakır'da Neler Yapılır

Diyarbakır zengin bir tarihi geçmişe sahiptir. Birçok topluluk ve kültüre ev sahipliği yapmıştır. Şehrin her yanında bu tarihi zenginlik hissedilir. Otantik yapılı otellerde konaklayarak Diyarbakır'da olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Hanları, medreseleri, cami ve kiliseleri ile gezilecek birçok önemli yapıya sahip Diyarbakır'a bir gün ayırmak yetmez.

Diyarbakır'da gezilmesi gereken yerleri ziyaret etmeden, görülmesi gereken noktalarda fotoğraf çekmeden, Diyarbakır mutfağını deneyimlemeden dönmemek için Diyarbakır'da en az üç gün kalmanızı tavsiye ederiz. Diyarbakır'da yapılacaklar listesi çıkarmadan dönüş tarihinize karar vermeyin. En hızlı ve güvenli şekilde ister tek yön ister gidiş-geliş Diyarbakır otobüs bileti al diyerek  Metro Turizm web sitesi üzerinden biletinizi alabilirsiniz.