Bakım çalışması yapılmaktadır.

Diyarbakır İstanbul otobüs bileti rezervasyon ve satın alma işlemleriniz için şubelerimize uğrayabilirsiniz.

Uzun yolculukları manzara izleyerek, film seyrederek, araç içi ikramlarla keyifli vakit geçirerek yapmayı tercih edenler için Metro Turizm Diyarbakır İstanbul otobüs bileti seçenekleri sunar. Yolculuk neredeyse bir gün sürmesine rağmen Metro Turizm hizmet kalitesi sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

Şoförler arasında nöbet sistemi vardır. Yorulan şoför yola devam etmez. Böylece güvenli bir yolculuk yapmış olursunuz. En temiz ve kaliteli dinlenme tesislerinde verilen molalar sayesinde yemek, tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.


Diyarbakır İstanbul Arası Otobüs ile Kaç Saat

Diyarbakır İstanbul arası mesafe karayolu ile 1448 km’dir. Otobüs ile bu yolculuk yaklaşık 20 saat sürmektedir. Metro Turizm otobüsleri İstanbul Avrupa yakasından her gün saat 13.00’de Diyarbakır’a doğru yola çıkar. Diyarbakır’a varış saati ise tahmini 09.15’dir.

Diyarbakır’dan İstanbul’a her gün saat 16.00’da sefer bulunmaktadır. Diyarbakır’dan İstanbul yönüne doğru yola çıkan aracın İstanbul’a tahmini varış saati ise 12.00’dir. Diyarbakır İstanbul otobüs bileti aldığınızda, şehir içi servis hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Metro Turizm’in İstanbul’un birçok noktasına servis güzergâhı mevcuttur.


Diyarbakır İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları

Metro Turizm İstanbul Diyarbakır otobüs bileti fiyatları 120 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Metro Turizm kampanyalarını takip ederek çok daha uygun fiyatlı bilet bulmak mümkündür. Web sitemizi ziyaret ederek güncel kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Metro Turizm’in güncel en avantajlı kampanyası “Gidiş Sizden, Dönüş Bizden” sloganı ile duyurulmuştur. 20 Mart-10 Haziran 2018 tarihleri arasında gidiş bileti alımlarınızda dönüş bileti 2 TL olmaktadır. Kampanya Türkiye’nin her yerinde geçerli olup size en kaliteli hizmeti en ekonomik yolla sunar. Diyarbakır İstanbul otobüs bileti de kampanyaya dâhildir.


Diyarbakır İstanbul Otobüs Bileti Nereden Alınır

Diyarbakır İstanbul otobüs bileti rezervasyon ve satın alma işlemleriniz için şubelerimize uğrayabilirsiniz. Bunun yanı sıra 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezimizden de Metro Turizm’e ulaşmak mümkündür. Metro Turizm’in çağa uyum sağlayan yenilikçi bakış açısı sayesinde web sitesi üzerinden de bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.