Bakım çalışması yapılmaktadır.

Çanakkale tarihi izler taşıyan özel bir şehirdir ve doğal güzellikleri de çekici bir atmosfer sunar.

Çanakkale tarihi izler taşıyan özel bir şehirdir ve doğal güzellikleri de çekici bir atmosfer sunar. Çanakkale’ye otobüs seferlerimiz düzenli olarak yapılmaktadır. İstediğiniz hareket noktasından Çanakkale’ye en uygun fiyatlara firmamızla yolculuk yapabilirsiniz. İstanbul Çanakkale arası 316 Km’dir. Otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 36 dk. sürmektedir.

Çanakkale otobüs bileti ne kadar diye düşünüyorsanız sitemizden istediğiniz hareket noktası ve tarihleri girerek en uygun bileti bulabilirsiniz. Metro Turizm yolculuk boyu kusursuz hizmetle yolculuğunuzu keyifli ve konforlu yaşamanızı sağlar. En uygun fiyat seçeneklerini firmamızda bulabilir istediğiniz tarihlere online bilet satın alabilirsiniz.


Çanakkale’ye En Ucuz Otobüs Bileti

Firmamız Çanakkale’ye otobüs seferlerinde en uygun bilet fiyatı fırsatlarını sunmaktadır. Sitemizden bilet takibi, bagaj takibi yapabilir güvenli ve konforlu yolculuk keyfini yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz tarihte dilediğiniz hareket noktasından en ucuz bileti bulmak için sitemizden araştırma yapabilirsiniz. Tek tıkla istediğiniz yere istediğiniz tarihte en uygun biletle yolculuk yapabilirsiniz.


Çanakkale’ye en konforlu otobüs yolculuğunu en ekonomik fiyatlarla firmamızı tercih ederek yapabilirsiniz. Çanakkale otobüs bileti ne kadar sorusunun cevabını farklı tarihler için farklı kampanya seçenekleri ile sitemizden öğrenebilirsiniz. Güvenli, konforlu otobüs yolculuğunu en uygun fiyat seçenekleri ile firmamızda bulabilirsiniz. İstediğiniz yerden istediğiniz yere en ucuz bilet fiyatını tek tıkla sitemizden öğrenebilir en ucuz bileti anında satın alabilirsiniz.