Bakım çalışması yapılmaktadır.

Çanakkale’den İzmir’e en ekonomik ve konforlu ulaşım için Çanakkale İzmir otobüs biletleri arasından istediğiniz gün ve saatteki biletlere ulaşabilirsiniz.

Çanakkale İzmir arası mesafe 318 kilometredir. Yaklaşık olarak 5 saat sürecek bir yoldur. Çanakkale’den İzmir’e en ekonomik ve konforlu ulaşım için Çanakkale İzmir otobüs biletleri arasından istediğiniz gün ve saatteki biletlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda İzmir’den Çanakkale’ye de yolculuk etmeniz mümkün.

Firmamız olarak, yolcularımızın her daim kaliteli ve keyifli yolculuk yapmaları için araçlarımızın rahat ve temiz olmasına özen gösteriyoruz. Yolcularımızın taleplerini her zaman dikkate alıyoruz. Yolcularımız, firmamızı arayarak istek ve şikayetlerini bildirebiliyorlar.


Çanakkale’nin Tarihi Yerleri

Asya ile Avrupa kıtaları arasında bir köprü konumunda olan Çanakkale, kendi adıyla anılan boğazın en dar kıyısında, Kuzeybatı Anadolu'da yer alan bir kentimizdir. Çanakkale, tarihi geçmişi ile birçok kale, han, konak, müze, dini mekan ve eski yerleşim kalıntılarına ev sahipliği yapmaktadır.

Çanakkale’nin merkez ilçe dışında 11 ilçesi vardır. Bunlar; Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice’dir. Merkez ilçeden sonra en büyük ilçesi Biga, en küçük ilçesi ise Bozcaada'dır.

Çanakkale’de gezilecek bazı yerler;

·         Çanakkale Şehitliği

·         Aynalı Çarşı

·         Truva Antik Kenti

·         Kilitbahir Kalesi

·         Çanakkale Deniz Müzesi

·         Kazdağı Milli Parkı

·         Gökçeada

·         Assos Antik Kenti

Bu yerlerin dışında, Çanakkale’nin gezilip görülecek çok sayıda doğal güzelliği ve tarihi yapıları vardır.


Çanakkale İzmir Otobüs Biletleri ile Uygun Fiyatlarla İzmir’e Seyahat Edin

İzmir, Türkiye'nin üçüncü büyük kentidir. İzmir’in kuzeyinde Madra Dağları ve Balıkesir, güneyinde Kuşadası Körfezi ve Aydın, batısında Çeşme Yarımadası ve kendi adı ile anılan İzmir Körfezi, doğusunda ise Manisa yer almaktadır.

İzmir ve çevresinde gezilebilecek bazı yerler;

·         Efes Antik Kenti

·         Kemeraltı Çarşısı

·         Saat Kulesi

·         Tarihi Asansör

·         Atatürk Müzesi

·         Gölcük Yaylası

·         Bozdağ Kayak Merkezi

·         Allianoi Antik Kenti

·         Çeşme – Alaçatı

·         İzmir Doğal Yaşam Parkı

·         Alsancak Garı

·         Karagöl


Ekonomik Fiyatlarla Çanakkale İzmir Otobüs Biletleri

Uygun fiyatlarla ve konforlu bir şekilde yolculuk etmek için web sitemizden veya şubelerimizden istediğiniz gün ve saatte Çanakkale İzmir otobüs biletleri bulabilir, Metro Turizm ile keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm kişiye özel kartlarından alabilir ve her yolculuğunuzda puanlar kazanarak seyahat edebilirsiniz.