Bakım çalışması yapılmaktadır.

Metro Turizmin, Çanakkale Ankara otobüs biletleri ile dilediğiniz zaman iki şehir arasında yolculuk edebilirsiniz.

Çanakkale Ankara arası mesafe 667 kilometredir. Yaklaşık olarak 8 saat sürecek bir yoldur. En çok seyahat edilen Ankara ili için çok çeşitli saat seçeneklerimiz ile sürekli bir ulaşım ağımız mevcuttur. Çanakkale Ankara arası keyifli bir yolculuk yapmak isterseniz, Metro Turzim Ankara Çanakkale otobüs biletleri arasından istediğiniz tarihlerde bilet satın alabilirsiniz.


Kültürel Değerleri ile Çanakkale ve Ankara

Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu'da, Asya ile Avrupa kıtaları arasında köprü konumunda olan bir kentimizdir. Eski dönemlerden beri farklı toplumların egemenliğinde kalmış olması, tarihi yapısının şekillenmesinde büyük rol oynamıştır. Çanakkale, günümüzde de eski dönemlerden kalma tarihi yapıları ile turistik bir değere sahiptir.

Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Eskişehir, Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray ve Konya illeri ile komşudur. Başkent Ankara; Anıtkabir, Etnografya Müzesi, Augustus Tapınağı, Dikmen Vadisi, tarihi değerlere sahip müzeleri, parkları ve camileri ile her yıl çok sayıda insan tarafından ziyaret edilmektedir.


Çanakkale Ankara Otobüs Biletleri ile Ankara’ya Sürekli Ulaşım İmkanı

Ankara’nın coğrafi konumu itibariyle Anadolu’nun ortalarında yer alması, Ankara’yı ulaşımda önemli bir şehir haline getirmiştir. Metro Turizmin, Çanakkale Ankara otobüs biletleri ile dilediğiniz zaman iki şehir arasında yolculuk edebilirsiniz.

Türkiye’nin bir ucundan diğerine ulaşım sağlanırken genellikle Ankara üzerinden geçiş yapılmaktadır. Ankara’nın ortak noktada olması, bütün şehirler ile sürekli bir ulaşım ağının olmasını sağlamıştır. Metro Turizm olarak, Ankara ve diğer şehirler arası farklı saat seçeneklerimiz ile her daim ulaşım hizmeti veriyoruz.


Kaliteli Yolculuk İçin Metro Turizm

Firmamız, yıllardır karayolu ulaşımında hizmet veren önemli markalardan biri olarak varlığını sürdürüyor. Otobüslerimizde televizyon, priz, klima ve ikram hizmetlerimiz mevcuttur. Uzun yolculuklar Metro Turizm ile sıkıcı olmaktan çıkıyor.

Firma olarak, siz değerli yolcularımızın yorulmadan seyehat etmesi için konforlu bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Yolcuların memnuniyetini sağlamayı hedefleyen kalite anlayışımız ile otobüslerimizi rahatınızı düşünerek seçiyoruz.

Uygun fiyatlarla ve konforlu bir şekilde yolculuk etmek için web sitemizden veya şubelerimizden istediğiniz gün ve saatte Çanakkale Ankara otobüs biletleri bulabilir, Metro Turizm ile keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.