Bursa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Otobüsler vazgeçilmez yolculuk araçlarımız. Her gün yollarda binlerce araç yüzbinlerce yolcuyu sevdiklerine kavuşturuyor. 50 yıldan fazla bir süredir yolculuk için kullanılan otobüsler eskiye nazaran daha da konforlu hale gelmiş durumda. Günümüzde kullanılan otobüsler son teknolojinin yanı sıra araç içi ikramlar ve konfor ile de tercih edilebiliyor. Üstelik otobüs bileti almak da internet sayesinde çok kolay! Bursa otobüs bileti ne kadar diye yaptığınız bir internet aramasında birçok farklı seçeneği bulabiliyorsunuz.


Neden Otobüs Yolculuğu?

Uçak ya da tren varken neden otobüs yolculuğu var iken neden otobüs yolculuğunu tercih ediyoruz? Aslında bunun birçok nedeni var. Örneğin otobüs yolculuklarında daha fazla firma hizmet veriyor ve bu durum müşterinin tercihlerine yansıyor. Bursa otobüs bileti ne kadar şeklinde yapacağınız bir internet aramasında onlarca farklı firmayı bulabiliyorsunuz.

Aslında otobüs yolculuklarını eşsiz kılan ve diğerlerinden ayıran daha fazla neden var. Örneğin Otobüs yolculukları uçak yolculuklarına nazaran daha fazla seyir zevki sunuyor. Uçak yolculukları daha kısa sürse de otobüs yolculuklarındaki kadar seyir zevki sunmuyor.

Otobüs yolculuğunu diğerlerinden ayıran bir diğer neden de fiyat çeşitliliği. Fiyat çeşitliliği sayesinde daha uygun fiyatlara yolculuk yapabiliyorsunuz. Multimedya araçları da otobüs yolculuklarının tercih edilmesine neden oluyor. Otobüs yolculukları artık araç içi TV ve diğer teknolojik imkanlar ile daha aç sıkıcı hale geliyor.


Metro Turizmin Size Sunduğu Avantajlar

Metro turizm sizlere otobüs yolculuklarından daha fazlasını sunuyor. Passenger card uygulamamız sadece bunlardan birisi. Mobil uygulamamız da müşterilerimize birçok avantaj sunuyor. Mesela Bursa otobüs bileti ne kadar şeklinde bir aramayı mobil uygulamamız üzerinde gerçekleştirerek daha uygun fiyatlara erişebiliyorsunuz.

Türkiye’nin her noktasına ulaşan araç filomuz sizi sevdiklerinize kavuşturuyor. Yolculuk esnasında yolcum nerede hizmetimiz sayesinde yolcunuzun konum bilgisine ulaşabiliyorsunuz. Kültür turlarımız sayesinde daha iyi bir tatili bizim ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Sunduğumuz avantajlar bunlar ile sınırlı değil. Kampanyalarımız sayesinde daha birçok avantajımız sizleri bekliyor. Passenger card üyelerimiz anlaşmalı iş yerlerinden avantajlı bir şekilde yararlanabiliyor. Yolculuk sırasında ve sonrasında kalitemiz ile yanınızdayız.

Tüm hakkı saklıdır. © Metro Turizm Seyahat Organizasyon ve Ticaret A.Ş. 2020