Bakım çalışması yapılmaktadır.

Bolu Karadeniz Bölgesinin turistik şehirlerinden birdir.

Bolu Karadeniz Bölgesinin turistik şehirlerinden birdir. Mutfak kültürü ve doğal güzellikleri ile çekici bir şehir olan Bolu’ya otobüs yolculuğu İstanbul’dan ortalama 4 saat 40 dakika sürmektedir. İstanbul Bolu arası rota  262 km'dir. Otobüs firmaları arasında bu rotada en çok tercih edilen Metro Turizm olarak en uygun otobüs bileti avantajı ile hizmet sunuyoruz.

 Konfor ve hizmet açısından en iyi imkanları sunan firmamızda en ekonomik bilet fiyatlarını da bulabilirsiniz. Bolu otobüs bileti ne kadar ve Bolu otobüs yolculuğu hakkında neler bilmeliyim gibi sorularınızı sitemizden öğrenebilirsiniz. Bilet fiyatlarında çeşitli kampanyalardan faydalanarak en uygun bileti satın alabilirsiniz.


Bolu Otobüs Biletini En Uygun Fiyata Nasıl Alırım

Metro Turizm olarak en uygun bilet fiyatlarını karşınıza tek tıkla çıkaran online sistem sunuyoruz. Gitmek istediğiniz yeri ve hareket noktanızı yazarak istediğiniz tarih ve saatlerde en uygun otobüs biletlerini sitemizden öğrenebilirsiniz. Bolu’ya otobüs yolculuğu yapmaya karar verdiğinizde sitemizden indirimli fiyat avantajı ile anında bilet satın alabilirsiniz.

İstanbul Bolu güzergahında sürekli seferler düzenleyen firmamızdan istediğiniz tarih ve saatlerde en ekonomik yolculuğu en konforlu hizmet standartları ile yapabilirsiniz. Bolu yolculuğunuzu firmamızın otobüs seferlerinden tercih ederek Bolu otobüs bileti ne kadar diye düşünmeden en uygun fiyata ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Konforlu ve keyifli yolculuk imkanını yaşarken ekonomik ulaşım fırsatını yakalayabilirsiniz.