Bakım çalışması yapılmaktadır.

Bolu İstanbul otobüs bileti seçiminizde online bilet uygulamasına yer verebilirsiniz.

Bolu kentimizin ferah dağ kokusundan İstanbul’un eşsiz boğaz kokusuna geçiş yapacağınız yolculuğunuzda kaliteli, konforlu ve huzurlu bir yolculuk için Metro Turizm’den otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Geniş araç filomuz kaliteli ve güvenli araç seçenekleri ile donatılmıştır. Aynı zamanda seyahatinizde size eşlik ederek zaman geçirmenizi sağlayacak olan TV ve internet uygulaması da araçlarımız içerisinde yer almaktadır.

Bolu İstanbul otobüs bileti seçiminizde online bilet uygulamasına yer verebilirsiniz. Bunun yanı sıra bilet satış ofislerimizi ziyaret ederek de biletinizi temin etmeniz mümkündür.

Online bilet alım işlemi ile kısa sürede ve zahmetsizce biletinizi satın alabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda ya da yerde Bolu İstanbul otobüs bileti satın alma işleminizi tamamlayarak belirlediğiniz tarih ve seferde seyahat edebilirsiniz.


Mobil Uygulama ile Bolu İstanbul Otobüs Bileti

Yolcularımızın her an bize ulaşım sağlamalarına olanak sunacak olan mobil uygulama Metro Turizm firması için kullanılabilir durumdadır. Metro Turizm internet sitemizde yer alan alana telefon numaranızı göndererek ücretsiz mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirerek kampanyalarımız hakkında detaylı bilgileri öğrenme şansını da elde edebilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde telefonunuzdan dilediğiniz zaman bilet alabilir, araçlar ve güzergâh içinde yer alan mola yerleri ile ilgili bilgi de edinebilirsiniz.


İndirimli Seyahat Etmenin Yolu

Metro Turizm olarak, sık seyahat edenlere özel kart uygulamamızı da sunuyoruz. İndirimli kart uygulaması olarak adlandırılan kartlarımıza sahip olabilmek için başvurunuzu hemen sizler de yapabilirsiniz. En uygun fiyat ile yapacağınız seyahatlerinizde artı indirim kazanarak daha ekonomik bir seçime yer verme avantajını indirimli kartlar sayesinde elde edebilirsiniz.

İnternet adresimizden ya da mobil uygulamamızdan anında görebileceğiniz kampanyalar sayesinde de seyahatlerinizi daha uygun fiyat içeriği ile tamamlama şansına erişebilirsiniz.

Online bilet alımlarınızda tek gidiş işleminin yanı sıra arzu ederseniz gidiş ve dönüş biletini aynı anda satın alma imkânınız da bulunuyor.

Seyahatinizin varış noktasında sizi bekleyen Metro Turizm servisleri ile şehir içine ulaşımınızı en güvenilir şekilde sağlıyoruz. Ulaşmak istediğiniz şehir merkezlerine ve farklı noktalarına sizleri ücretsiz servis hizmetimiz ile ulaştırıyoruz.