Bakım çalışması yapılmaktadır.

Bolu Ankara otobüs bileti alımınızda firmamızın bilet satış ofislerini tercih edebilir ya da internet adresimiz aracılığı ile online bilet alımı işlemlerini tercih edebilirsiniz.

Bolu ilimizden Başkentimiz Ankara’ya yapacağınız yolculuğunuzda Metro Turizm’in avantajlarından yararlanarak en kaliteli seyahati yaşama şansını elde edebilirsiniz. Bolu Ankara otobüs bileti alımınızda firmamızın bilet satış ofislerini tercih edebilir ya da internet adresimiz aracılığı ile online bilet alımı işlemlerini tercih edebilirsiniz.

Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır

Metro Turizm firmamızın sitesine giriş yaptığınız anda karşınıza çıkacak olan ana ekranda yer alan online bilet alımı alanından kısa sürede biletinizi satın alabilirsiniz.

Online bilet alımı yaparak hem zamandan tasarruf edebilir hem de birçok bilgiye kısa sürede ulaşmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Ana sayfamızda yer alan online bilet alım alanında güzergah seçimlerinizi yapıp tarih seçeneğini de belirleyerek dilediğiniz istikamet için yapılacak olan sefer saatlerini öğrenmeniz mümkündür. Tüm bu bilgilerin yanı sıra aracın durak noktaları ile ilgili bilgilere ulaşım sağlayabilir ve araç hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Sevdiklerinizin yapacakları yolculuklar sırasında onların her an nerede olduklarını öğrenmeniz için “Yolcum Nerede” uygulamasından da faydalanabilirsiniz. Bilet numarası ya da araç plakası yardımı ile yolcunuzun tam olarak yeri ve aracın tahmini olarak varış süresi de hesaplanabilir.

Bolu Ankara Otobüs Bileti ile Keyif Dolu Bir Seyahat

Bolu Ankara otobüs bileti alımınızda firmamızdan destek alarak hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir yolculuğun ilk adımlarını atabilirsiniz.

Keyif dolu bir seyahat geçirmenizi sağlayan araçlarımız internet ve TV hizmeti ile sizlerin zaman geçirmenizi sağlıyor. İnternete giriş yaparak tüm işlerinizi rahatlıkla hallederken ya da kitabınızı okurken de size eşlik edecek olan bir bardak kahve tüm yorgunluğunuzu giderecektir.

Keyifli ve huzur dolu bir seyahat geçirirken mola noktalarında en kaliteli tesislerde misafir edilirsiniz. En hijyenik ve en çok alışveriş olanağı bulunan tesislerde mola veren otobüslerimiz keyifli bir seyahat edebilmenizi sağlar. Mola noktalarında farklı lezzetleri tadarken aynı zamanda sevdiklerinize de beğenilerine hitap eden küçük hediyeleri satın alabilirsiniz.

Otobüs bileti alımınızda Metro Turizm internet sitesinden de yararlanarak daha kaliteli ve daha ekonomik seçimlere yer açabilirsiniz. Ayrıca üyelik kartı alarak tüm şehirlerarası seyahatlerinizde indirim yakalama avantajını da elde edebilirsiniz.