Bakım çalışması yapılmaktadır.

Batman Samsun otobüs bileti satın almak için web adresimizden, şubemizden satın alabilir ya da telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Muhteşem doğası ile kendine hayran bırakan Batman ilimizden Samsun kentimize yapacağınız yolculukta Metro Turizm firmamızdan yararlanabilirsiniz. Batman Samsun otobüs bileti alımınızı Metro Turizm adresinden faydalanarak ekonomik seyrinde keyfini yaşayabilirsiniz.

Metro Turizm firmamız tarafından sunulan hizmetlerden yararlanarak Batman ilimizden Samsun kentimize yolculuğunuzu keyifle gerçekleştirmeniz mümkün. Dinlenme tesislerinde farklı lezzetleri keşfedeceğiniz yolculuğunuzda aynı zamanda internet ve TV seyrinin de keyfini yaşayabilirsiniz.

Yolculuğunuz sırasında size eşlik edecek sıcak kahveniz ile gerçekleştireceğiniz seyrinizde keyifli, konforlu olduğu kadar son derece ekonomik olan bir seçimde sizi bekliyor.


Batman Samsun Otobüs Bileti ile Kaliteli Yolculuk

Batman ilimizden yapacağınız Samsun yolculuğunuzda tercih edeceğiniz Metro Turizm firmamız size kaliteyi de sunuyor. Araçlarımızda sunulan TV, internet ve çeşitli ikramların yanı sıra birçok farklı yerlerde yapılan durak yerleri ile değişik illeri de görmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Kaliteli ve keyifli bir yolculuğu size sunan Metro Turizm firmamız ile seyahat etmek için biletinizi online işlem ile web adresimizden satın alabilirsiniz. Web adresimizde yer alan kampanyalarımızdan da yararlanarak daha uygun bilet alımına yer vermeniz mümkün.

Batman Samsun otobüs bileti alımınızda gidiş ve dönüş biletinizi anında almanın keyfini yaşamanın yanı sıra mobil uygulamamızı telefonunuza indirerek anında işlem yapmanın da avantajını yaşamanız mümkün. Birçok farklı uygulama içeriği ile satın alabileceğiniz bilet işleminizi şubelerimizden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda telefon ile de Batman ilinden Samsun’a yapacağınız yolculuk biletinizi rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Yolcum Nerede Uygulaması

Metro Turizm firmamız yolcularımızın güvenliğini öncelik haline almanın yanı sıra sevdiklerinizin de nerede olduklarını seyahat etmeyenlerinde öğrenmelerini sağlıyoruz. Böylelikle sevdiklerinizden anında haberdar olarak onların şu anda tam olarak nerede olduklarını da öğrenmeniz mümkün oluyor.

Metro Turizm firmamızın web adresinde yer almakta olan yolcum nerede uygulamasına giriş yaparak bu alandan istenen bilgileri girerek yolcunuzun tam olarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sevdiklerinize ulaşamadığınız durumlarda ya da onları sürekli rahatsız etmeden nerede olduklarını öğrenmek için yolcum nerede uygulamamızdan yararlanabilirsiniz. Batman Samsun otobüs bileti satın almak için web adresimizden, şubemizden satın alabilir ya da telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.