Bakım çalışması yapılmaktadır.

Güney Anadolu bölgemizde yer alan Batman, Hasankeyf ile kültür ve petrol ile de sınaî şehridir.

Güney Anadolu bölgemizde yer alan Batman, Hasankeyf ile kültür ve petrol ile de sınaî şehridir. Birbirinden farklı kültürdeki insanların kaynaşma yeri olan Batman son yıllar içerisinde yapılan yatırımlar ile en hızlı büyüyen şehirlerimizden biridir.

Metro Turizm olarak Batman ilimize düzenli seferler düzenlemekteyiz. Turizm ve ekonomiye katkısı olan bu ilimizde otobüs hizmetlerinde Metro Turizm olarak lider bir firmayız.

 

Sunduğumuz kaliteli ve güvenli hizmetler sebebi ile de ilin en çok tercih edilen otobüs firması olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Eğer Batman’a kaliteli ve güvenli bir seyahat düşünüyor iseniz bizi arayarak Batman otobüs bileti ne kadar diye sormanız yeterli olacaktır.

 

Eğitimli personelimiz ile tüm Türkiye de yüksek hizmet kalitesi ile seferler düzenliyoruz. Ülkemizin en uzak köşesinden en kalabalık iline kadar her zaman düzenli seferler ile yolcularımızı güvenle istediklere ulaştırıyoruz. Uygun fiyat politikamız ile aklınızdaki Batman otobüs bileti ne kadar, pahalı mıdır sorularının en uygun yanıtını da Metro Turizm olarak biz veriyoruz.

 

Batman ilimizde havayolu, demiryolu ile de ulaşım sağlamak mümkündür. Ancak sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde en fazla tercih edilen firma ve ulaşım yolu olarak haklı yerimizi aldık.

 

Batman’a gitmek iş yapmak mı istiyorsunuz? Ya da Batman’ın tarihi ve doğal güzelliklerinin keyfini mi çıkartmak istiyorsunuz. İşte size fırsat, bizi arayın ve Batman otobüs bileti ne kadar diye sorun. Sonrasında keyifli ve güzel bir yolculuk sizi beklemektedir.