Bakım çalışması yapılmaktadır.

Balıkesir İstanbul otobüs bileti satın almak istiyorsanız sitemizde yer alan bilet satın alım bölümünden faydalanabilirsiniz.

Tarihi güzellikleri ve kendine özgü olan doğası ile saklı bir cennet olan Balıkesir kentimizden dünyaca tanınan İstanbul şehrimize yapacağınız yolculuğunuzda konforu bizimle yaşayabilirsiniz.

Güvenli, ekonomik ve konforlu bir seyahat geçirmenin keyfine varacağınız lüks araçlarımız ile ulaşımınızı kolaylıkla sağlamanız mümkün. Balıkesir İstanbul otobüs bileti alım işlemini sizler için sunduğumuz online işlemlerden yararlanarak bir tıkla tamamlayabilirsiniz.


Balıkesir İstanbul Otobüs Bileti Online İşlem

Balıkesir İstanbul otobüs bileti satın almak istiyorsanız sitemizde yer alan bilet satın alım bölümünden faydalanabilirsiniz. Nereden gideceğinizi ve arzu ettiğiniz tarih seçimini yaparak liste dökümü alabilirsiniz. Araç kalkış saati ve varış saatlerinin yer aldığı bilgi ekranından aynı zamanda araç hakkında da bilgileri görebilirsiniz.

Balıkesir İstanbul güzergâhında yapacağınız yolculuğunuzda Susurluk’un muhteşem güzel havasında mola vererek lezzetleri tatma imkânınızda bulunuyor. Dinlenme tesisinde yapacağınız alışverişiniz ile sevdiklerinize küçük hediyelerde satın alabilirsiniz. Yolcularımızın daha iyi bir mola geçirmeleri için konaklama tesisleri seçiminde de özenli davranarak sizin için en ideal tercihleri yapıyoruz.

Balıkesir kentimizden İstanbul’a yapacağınız yolculuğunuz için gidiş biletinin yanı sıra dönüş biletinizi de anında internet sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımızın yanı sıra internet adresimizde yer alan kampanyalarımızdan da faydalanarak daha uygun fiyatlı bir yolculuk yaşayabilirsiniz.


Konforun ve Güvenin Adresi

Firmamızdan gerçekleştireceğiniz tüm seyahatlerinizde güvenli bir seyahatin yanı sıra konforlu bir seyir keyfini tadabilirsiniz. İnternet ve TV hizmetinin yer aldığı lüks araçlarımızda zamanı dilediğiniz gibi kullanma şansınız bulunuyor.

İstanbul seyahatinizde kent içinde gerçekleştireceğiniz işlemleriniz ve ziyaretlerinizin sonrasında dilerseniz tarihi güzelliklerini görebilir ya da muhteşem boğaz manzarasının doyumsuz keyfini yaşayabilirsiniz.

İstanbul kentimizin muhteşem boğaz manzarası ve tarihi güzelliklerinden, en temiz havaya sahip olan kentimiz Balıkesir’e dönüş yolculuğunuzda da firmamızdan yararlanmanız mümkün.

Aracımızda seyahat eden yolcu ile iletişime geçememeniz durumunda ise, aracın seyir hakkında bilgi almak için “yolcum nerede” uygulamamızı kullanabilirsiniz. Yolcunuzun seyahat ettiği aracın plakası, bilet referans numarası ya da sefer numarasını yazarak anında araç ile ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz.